Článek - nečlánek

18. prosince 2010 v 0:56 | Cassie |  Výžblepty
Předem VARUJI, že tenhle výžblept nemá hlavu ani patu, je smutno/psychopatickej, a postrádá logiku, pokud nechcete přijít o duševní vyrovnanost - nečíst!


KRÁTKÉ ZPRÁVY ZE SVĚTA
(Psycho část)

*Cassie usedá do reportérského křesla a příšerně vážným hlasem ze sebe začne soukat nejnovější novinky*

Nejdřív; všechny Vás chci varovat, jsou všude, jsou malé, jsou zákeřné a jdou po nás, chtějí ovládnout svět, chystají reformu, převrat... BRAMBORY! Zdrhejte a schovejte se, vážně, jinak je po Vás!

Banánovníková rada vede velevážné sezení s Banánovníky o konzumaci banánů, nevypadá to pro konzumenty vůbec dobře...

Rododendrony jsou vysoce nebezpečné rostliny, mají ve zvyku osahávat mladé dívky a chlapce.

Kaktusy píchají.

Odstřikovače stříkají.

Poslední ročník naší Miss, kterou pořádá naše televize - vyhrál VAKOKRT, tímto mu gratulujeme.

Olgoj Chorchoj byl vypuštěn a svede rozhodující bitvu s Džustýnkou Bíbrovou a kopromlaskem.

Kyanid vyšel z mody, teď frčí kyselina fluorovodíková!

Cassie byla uznána jak největší psychouš roku...Tak a teď k té... řekněme depresivnější části.

A to jeden jednou žil a nevěda zatoužil a protože hrozně chtěl, tak na tom uletěl...

Jsem na tom bledě, je mi vážně zle, snad nejhůř za posledních čtrnáct dní, mám teplotu, bolí mně v krku, hlava... no prostě super. Něco Vám povím, lístky na koncert (Citron, Helloween, Stratovarius) mám teď v ruce a mám chuť je vyhodit do koše, ale místo toho si budu hrát na hodnou holčičku a někomu je věnuju. Jop, na koncík těžko půjdu s teplotou, když jsem na zhroucení a to jen sedím...

... a nebyl v tom žádnej trik jen věčnej hlad. A dáš za to cokoli -

Ani jsem nebyla ve škole, tudíž jsem nedala ten dárek Pukky, ani jsem žádnej nedostala, nevadí. Očividně se nevyhnu školní besídce ani kdybych měla čtyřicítky, což vůbec není dobré, nesnáším školu - a nesnáším besídky!

ať bolí to nebolí. Danajskej dar nedar, chemie osoby...Potíš se, nejde spát, jaký to je;

Tak si tady sedím, polemizuju o tom, že asi skočím z okna (sakra, bydlím v přízemí, to je na houby), jelikož mně netrápí jenom blbá nemoc, vánoce a ten koncert, je toho víc, zatraceně víc.

Zlý, dobrý, hořký, sladký, černý, bílý, vratký... Je to boj, ale krásnej!

Ano, myslím, že většina správně uhodla, co sužuje mou mysl, já to slovo od "L" nenapíšu, to bych se k tomu oficiálně přiznala, což samozřejmě nechci, hlavně nechci aby se určité osoby dozvěděly o jakou osobu jde, já vím, píšu děsně konkrétně, ale ono by to nebylo dobré pro mé přátelství, které vážně nechci ZNOVU ohrozit.

Stačí jen okamžik, je to jak vostrej břit, bezhlavej úprk tmou, pro poklad, pro svý sny.
Není v tom žádnej trik...

Já mám ale vážně příšernou smůlu, příšernou, navíc mi dneska v knihovně propadly zarezervované knížky, takže jsem vážně v háji, já se na toho Shana tak těšila, jenže né, mamka tam prostě zajít nemohla, místo toho šla radši do drogérie, jako by bylo mýdlo přednější než moje knížky, pche.

jen věčnej hlad. Dáš za to cokoli, ať bolí to nebolí. Danajskej dar nedar, chemie osoby...Potíš se, nejde spát, jaký to je;

Hledám jelení lůj. Milunej. Marně. Vážně, dívala jsem se všude (pod postel ne - nevešel by se tam, tam mám Fredieho Cruiegra a Ozzyho Osbourna a Tarju, nechtějte vědět, co tam prováděj).

Zlý, dobrý, hořký, sladký, černý, bílý, vratký... Je to boj, ale krásnej!
Zlý, dobrý, hořký, sladký, černý, bílý, vratký... Je to boj, ale krásnej!

Mám zvláštní schopnost, nekecám. Mám zvláštní schopnost být nemocná když něco chci. Loni se mi to povedlo s poutí, taky se mi to povedlo na narozky, na koncert Arakainů i na Lordi. Mám na to prostě talent.

Hej! - Co je? Stojíš jak rozpálenej sloup
Hej! - Co je? Jak se ti dejchá
Hej! - Co je? Nese tě horský řeky proud
Hej! - Co je? Uvidíš zejtra...

Stejně hraju RPGčko, už pár hodin. Stihla jsem prožít několik zvratů a dojemných situacích, při kterých jsem používala můj bělostný kapesníček né na smrkání, ale na otírání si pomyslných slziček. Doják, že? Taky si říkám. Základně stihnul Dan vyznal lásku Lauře a po pár hodinách se s ní rozejít. Caroline (moje oblíbená metalistka a čarodějka zároveň) si stihla najít partnera na ples (na který půjde v gothic šatech a v gládách), Claire si stihla pobrečet, že bude navždy panna, protože se s ní John kvůli kletbě nemůže vyspat a ona ho miluje a nechce mít nic s nikým jiným. Chris si taky pobrečela, protože Derek odešel, kvůli tomu, že jí Bonnie oživila do těla Ashley, která si s ní vyměnila místo v pekle (s Chris). Bonnie stihla odrecitovat Shakespeara spolu se Samem a pak ho poslala někam, protože chce sex jen z pravé lásky. No, to by měl být ten základ, já vím, jak všichni touží hltat podrobnosti  z naší RPGčkové telenovely, ale zklamu Vás, pokračování příště.

Zlý, dobrý, hořký, sladký, černý, bílý, vratký... Je to boj, ale krásnej!
Zlý, dobrý, hořký, sladký, černý, bílý, vratký... Je to boj, ale krásnej!

Měla bych už spát, mamča mně už dvakrát seřvala, ale bohužel pro její smůlu já poslední dobou neusnu před třetí ranní. To je myšleno vážně, uvažuju o návště doktora, protože to snad není normální, vždyť já usínám několik hodin, už jsem zkoušela mléko s medem, přestěhovat postel, změnit stranu spaní, relaxační hudbu (fajn, Nightwish, ale to je relax, ne?)... Navíc teď je to RPGčko zajímavý, já vím, umíráte touhou vědět víc. Tůdle!

Černej, bílej, žlutej nebo rudej, láska je kurva, každýho sundá... Je to boj, ale krásnej
ČERNEJ, BÍLEJ, ŽLUTEJ NEBO RUDEJ, LÁSKA JE KURVA, KAŽDÝHO SUNDÁ... JE TO BOJ, ALE KRÁSNEJ! - (Krásnej? Těžko :/)
Moje božskost už se vyžvejkla, už nemám žádné připomínky ani komentáře, pokud nechcete poslouchat nářky o tom, jaká je LÁSKA KURVA, ale to předpokládám nechcete, tak já se půjdu věnovat RPGčku... He, tak nepůjdu, protože mně mamka přišla seřvat po třetí a to už překračuju bezpečný limit.

Tupou sekyrkou na Vás,
Cass x(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 paní archivová | Web | 18. prosince 2010 v 9:07 | Reagovat

ten koncert by mě nasral.. a nemoc taky - teda teď. ještě před týdnem bych nasedla na oře, jela za tebou a nechala si napšikat do obličeje a olizovala tvoje použité hrnečky od čaje, jen abych mohla ležet doma. (nesnáším školu a nesnáším besídky (c) cassie) :D ale škola už končí! *vítězný taneček*

2 darkmiss | Web | 18. prosince 2010 v 11:33 | Reagovat

Chudáčku :-( Zákony schválnosti fungují naprosto dokonale, co? :-?

3 darkmiss | Web | 18. prosince 2010 v 14:13 | Reagovat

Haha, jo, to je :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama