"D-d-dizajn" a nejen o-on...

26. prosince 2010 v 23:16 | Cassie |  Krabička od sirek
Áno, z nadpisu je patrné, že má maličkost se tu klepe zimou a nechce chmatat na klávesnici, protože táhne od okna a asi si bude (má maličkost) muset za chvíli dojít pro rukavice, pokud tu chce přežít... bla, bla, bla, prostě CČ


Dobře, tak z jiného soudku, opět jsem se nudila a splácala jsem cosi, co by se dalo nazývat "Novoročním dizajnem", tudíž pozdravte můj nový dessing a vzdejte mu čest. Nejdřív ovšem hoďte růži na pomyslnou rakvičku mého "Vánočního dizajnu" (kurník, co já mám s těma rakvema a růžema?!)...

DEs
Přiznávám, že to nebyl zrovna výkon hodný mého majestátu, ale děsně se mi líbila ta červená svíčka nahoře a ty dvě kapky krve, které na tomhle malém zobrazení nejsou vidět. Ovšem TADY  jsem si vidět jsou. Ano, nápis "Merry bloody Christmas" jsem si odpustit nemohla, proč nepřát krvavé Vánoce, vždyť jsou prima. No, dobře, nebrat doslovně. Ta krev nechť teče proudem ve filmech (miluju gore efekty) a povídkách. A taky ať je jí dost pro upíry. Nebudu ani mluvit o tom, jak je to slovo geniální, prostě tam bude a hotovo, samozřejmě jsem si ho nemohla ujít i na dalším dessu, jo, tenhle krásný první "dizajn", který se na tomto blogu ohřál se jmenuje "Mrs. Bloody", jak originální, že?

DEss
Ano, můj nový kámoš, kterého jsem sama stvořila, ten podle mně není špatný a je i vcelku originální, určitě ho tady tak ten měsíc budu mít. Schválně, co myslíte, je to sklenka vína pro mně, nebo sklenka krve pro upírku ve mně (ne, nejsem magor, krev nepiju :D... zatím). Jo, tenhle dess jsem pojmenovala následovně "Justýna I. Krvavá", to se vám všem líbí, co? To valíte bulvy... já vím, jsem génius, muhaha, génius...!

Ehm, vracíme se do normálu, chtěla jsem informativní článek podat tak, aby zaujmul a nebylo to jenom "Tak vážení měním dizajn, co vy na něj?", i když by mně docela zajímalo co si o mých grafických výtvorech myslíte vy? Kritiku beru, ale to menu stejně nezměním a na popisky všem taky kašlu, ehm, vážně nikoho nezabiju za kritiku... nejspíš. A ano, oba dva dessy mají stejnou "šablonu", kterou jsem dělala v malování, takže jsem byla líná ji dělat znova a jinak, příště se polepším.

Tak, co myslíte... Kdo vyhraje "fight" Mrs. Bloody X Justýna I. Krvavá, mně se asi víc líbí Justýnka, je taková chaotičtější a když už jsem si ten pokoj musela uklidit, tak ať aspoň mám ten bordel na blogu. Jsem divná. Vy jste divnější.

Asi vážně nejsem žádná grafička, ale dizajny si holt budu dělat sama, baví mně to, i když občas mám problémy s nastavováním (Och, děkuji velevážená Aiko!). I když poslední dobou mám spíš problémy s gramatikou, nevím, co se semnou stalo, ale já napsala motyka s měkkým I, děs, napsala jsem "pjekný" a ani jsem si to neuvědomila, och Damone, co se semnou děje?!

O tom, že mám něco v nepořádku v hlavě svědčí i tahle pakonina coby "článek", je naprosto o ničem, plná hrubek, které jsem líná opravovat, tak to akceptujte, prosím, vážně jsem moc líná. Lidi, nepíše se lennost se dvěma N? Sem si to hned myslela.

Jáá (věřím, že poletím!) už to budu muset vypnout, stojí nademnou maminka (mně vážně šiblo - maminka?) a hudruje (co to je proboha za slovo?!), že už tu nemám co dělat a že to mám vypnout. Super.

Hrušky s Váma!
Cass
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 darkmiss | Web | 27. prosince 2010 v 15:56 | Reagovat

Bageta se odstěhovala na Aljašku za mým volným časem? Třeba tam spolu hrajou vodní pólo...co? Proč pólo? No nic. Jo, ten rok bude hodně krvavej. napřed zabiju úču latiny, hned potom všechny instruktory lyžáku a nakonec jenom tak z hecu zeměpisáře. Jo a taky každýho, kdo mi to bude bojkotovat! :-D Tak teda hrušky s tebou!

2 Maky | Web | 28. prosince 2010 v 12:00 | Reagovat

Povedl se ti ;-)

3 šarlot | Web | 30. prosince 2010 v 19:07 | Reagovat

proboha já tenhle tvůj styl psaní vážně zbožňuji :D. Pokusím se zlepšit a najít si víc času na víc tvých článků, protože neznám nic takovéhleho... :D Je zírám s otevřenou pusou a nevěřím tomu, co čtu. Upřímně, ráda bych zhodnotila každý odstavec, protože v každém je něco jiného a svým způsobem originálního, ale asi bych tu byla ještě dlouho. Ano je geniální a hrušky s vámi taky :D. A jméno pro desing absolutně světový :D, na mě trochu divný a ta fialová v menu mi přijde ujetá, ale co, když tě to baví :). A mimochodem, hezký nový rok :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama