Škrtla jsem sirkou, ale ta vyhořela

6. prosince 2010 v 17:05 | Cassie |  Krabička od sirek
Po delším uvažování jestli se nejdříve představit, nebo uvést na pravou míru co jsem zač (ano, je v tom rozdíl, budu se hádat!). Vyhrála druhá možnost, protože není tak narcisoidní. Nehodlám vykládat o tom jaká jsem (i když na to taky přijde), chci se na chvilku ohlédnout zpátky k mému starému blogu. Jo, jo, jsem přízemní, že se tím chci zabývat, ale měla jsem ten blog vážně ráda. Ale bylo to přesně jako to bývá.

Škrtla jsem sirkou, ta vzplála jasným plamenem a obdařila mně drobtem světla a tepla, ale pak... zhasnula. Tentokrát to není moje vina. Nevím jakým záhadným způsobem se to povedlo, ale všechno z blogu je pryč, finito.

Když jsem se přihlásila, chtělo to po mně nové nastavení... Dessing byl pryč, obrázky a hlavně články, všechny články. Moje zanadávání si, můj poslední blogový výkřik do tmy, byl přesně stodesátým článkem. Ironie osudu, že? Třeba to tak skočnit mělo, třeba budu mít tenhle nový blog ještě radši. Kdo ví...

Docela mně mrzí, že moje staré "sídlo" bylo opuštěno, ještě před hranicí dvoutisíc návštěv.
Původně měl být můj starý blog jen povídkový, nakonec to sklouzlo k mým osobním výlevům a pro účel vkládání povídek vznikl jiný blog.

Musím říct, že jsem byla opravdu vzteky bez sebe, když jsem zjistila co se s myffstories stalo, taky jsem samozřejmě byla smutná, protože to byl blog se svou osobitou minulostí, díky němuž jsem poznala pár opravdu skvělých lidí.

Doufám, že někdo měl můj starý blog rád, a doufám, že někdo bude mít rád i tenhle nový. Doufám... (Páni to je ale divný slovo!)

Uvažovala jsem o změně přezdívky a o tom, že začnu s novým štítem, ale nějak jsem si svou temnou "Cassiovskou" stránku oblíbila.

Přesně tak, někdo možná zná mé druhé já; Lady vampire Cassie Bellatrix Anya Darkness je tu i s novým blogem, který má alespoň příhodnější www adresu. Psychopath-diary, to přesně vystihuje mou maličkost.

Tohle je tak divnej článek, ale děsně se mi líbí myšlenka se sirkami (vím, sem divná). Mimochodem, kašlete na sirky! Zkuste zapalovač.

Ciao,
Cass
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Suzuki Miu | Web | 6. prosince 2010 v 17:19 | Reagovat

Ten zapalovač na konci mě odrovnal!
Jinak zapaluji (zapalovač) svíčku za tvůj starý blog a na pomyslnou rakvičku přihazuji i svazek černých růží...

2 darkmiss | Web | 7. prosince 2010 v 20:59 | Reagovat

Doufám, že tohle bude zapalovač! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama