Film "jejího" života...

15. ledna 2011 v 0:10 | Cassie (Hayley) |  Výžblepty
Koho zajímá, že osoba, která si nechává říkat Cassie má mít ráno laborky a že píše pololetku z fyziky?! Koho zajímá, že má jít na nákup?! Koho zajímá, že má jíst, pít, chodit?! Koho zajímá, že má napsat povídku na kterou (možná) někdo čeká...? No, koho to zajímá? No Mysl rozhodně ne.


Ano, jsem další úlomek mysli velevážené Bohyně, jejíž blog všichni milujete (egocentrismus 4ever!). Popravdě to napíšu, osoba jež obývá to Tělo, které vlastně funguje na mechanickém principu vlastně už neúřaduje mozku, všechno běží na automat.
Ne, vážně, já jsem kousek mysli, který gunguje jako poslední záchytný bod, když ostatní systémy selžou. Vlastně jsem vznikla jen náhodou, zrovna když Tělo nakupovalo před pár dny v Bille (kterou mimochodem moje existenční fáze nesnáší a nesnáší jí ani Cassie, Péťa a ostatní odštěpky mysli této nebohé Bohyně, ale maj tam dobrý keisserky či jak se to píše). Zrovna platilo u pokladny (a Mysl právě rozebírala rychlá vozidla na dvou kolech, konkrétně výrobci motorek Harley-Davidson, nu a z ničeho nic jsem byla na světě já - Hayley C. (jako Cassie, kdyby nějakej debil) Davidson.

Každopádně název vypovídá za všech, připadám si jako bych sledovala nekončící film, u kterého jsem jen pouhým divákem, který zaujatě sedí v kině a chroupe popcorn. Spíš nezaujatě. Chtěla jsem aby to akorát vyznělo malinko autenticky. Vlastně mně vůbec nezajímá co se okolo děje, všichni plaší kvůli pololetní písemce (kterou jsem mimochodem odevzdala skoro prázdnou a je mi to šumák, to co jsem "vypočítala" - s mou matikou to není zas tak horké - je stejně určitě blbě) a mně jako by se to vůbec netýkalo, místo toho jsem plánovala ovládnutí světa pomocí šlupky od banánu. Skvělé a hlavně hodně fyzikální. Jsem jen divák u pouhého nudného filmu, který jede furt a dokolečka repete, repete, repete.

Co je mi do toho, že původní osoba měla v plánu přidávat povídky pravidelně, co když prostě nedokážu vzít do ruky myš a kliknout na word, jsem jen tichý pozorovatel, nemůžu za to. Místo toho poslušně zapnu ajsíkjů najednu na RPG stránky a hraju až do rána, co je mi do toho, můžu aspoň žít život za někoho jinýho, když svého se prostě neúčastním.

Tečka, tečka, tečka. Vážně si připadám jak osoba stojící někde mimo dění a pozorující jak se všechno kolem ní odehrává bez možnosti do toho zasáhnout. A vlivem nepřítomnosti mysli se při hodinách matematiky (nebo tak nějak se to jmenuje) a ostatních příšerných předmětů už nemám sklon se ukousat nudou, teď prostě řeším otázky stylu "posmrtný život" (u čehož jsem došla k závěru, že nikdy neumřu a budu navždy mladá a krásná, muhaha) a "kolonie termitů" (jo, písnička od Arakainů). Jsem totálně u mimoně, á!

Zajímalo by mně kdy se Mysl nastěhuje zpátky do Těla jako aktivní činnitel, (dojde pak k nějaké chemické reakci? Mohla by mi třeba bouchnout halva, jéhé, to by byla sranda, taky se smějete tak jak já?) občas by se to možná hodilo, ale teď je mi to jedno. Pokud sem příjdou an kafe Emzáci tak jim ho ochotně naleju a nebudu se ani ptát z jaké jsou planety, protože to by bylo nad schopnosti automatu, který teď řídí tu hromadu čehosi, co si říká Tělo.

Je mi jedno jestli za všechno nemůžou palačinky, ale lívance. Je mi to buřt, šumák, fuk, klávesnice.

Nevysedejte z vlaku vážení, tohle byla jen okružní prohlídka,Hayley C. Davidson
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 bývalá Antipixelka | Web | 15. ledna 2011 v 0:32 | Reagovat

Automat? Co mi to jen připomíná? Můj mozek není v posledních dnech schopen ani dohrabat se k řešení nejzákladnějších rovnic (mokrá tráva + běh = pád na hubu), nemluvě o škole a (nedejbože) psaní.

No jo, matika je zlo a zastávám názor, že by měla být zakázána, stejně, jako fyzika, chemie, francouzština... co třeba rovnou zavřít celou školu? x)

Přeju Mysli šťastnou cestu domů...

2 14laura | Web | 15. ledna 2011 v 16:51 | Reagovat

Opravdu dobrý článek právě si mě přimněla se zasmát ( s kámoškama máme bobříka mlčení bohužel dlouho ne:D)
a přemýšlet:) Vážnš moc děkuji a neboj já jsem taky na tom tak bídně:D

3 darkmiss | Web | 16. ledna 2011 v 18:06 | Reagovat

Chacha, skoro jsem se trefila, Hayley :-D

4 Floweenka | Web | 18. ledna 2011 v 7:43 | Reagovat

ovládnutí světa pomocí šlupky od banánu.. dobrá tedy :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama