Há, Cassie si hrála na véélkou grafičku

16. ledna 2011 v 1:18 | Cassie |  Popelnice zbytků

...


Ha, tohle je článek složený ze dvou odkazů, takže sem naflákám pát vtipů aby to vypadalo delší *nevinně*, klidně to přeskočte k velkému finále, muhaha.

Koupe se Vašek ve vaně a najednou začne křičet: "Mami ta voda je moc horká!" Matka na to: "A to si myslíš, že tě budeme jíst syrovýho?"


"Pane doktore, jak dopadla moje operace?" "Já nevím, já jsem svatý Petr."


Počítačový maniak vypráví kamarádům: "Přijdu domu a vidím mojí manželku, úplně nahou a navíc s cizím chlapem v posteli. Podívali se na mě a pohled v jejich očích byl tak posměšný až mě zamrazilo. Zmocnila se mě strašná předtucha. Běžím k počítači a opravdu! Ty svině mi změnili heslo!!!"


‎"Proč jsi dneska přišel pozdě?" ptá se učitel studenta.
"Zaspal jsem."
"Cože, ty spíš i doma?"


"Vaše tchýně zemřela, chcete ji zpopelnit nebo pohřbít?"
"Spálit a pohřbít, jistota je jistota."


Víte, čím se zahrnují milenky? Láskou...
A ženy? Květinami...
A tchýně? Buldozerem...


Učitelka se ve škole ptá:
"Žáci, řekněte mi věc, která se dává do pusy?"
Přihlásí se Janička:
"Prosím, chleba s máslem."
Přihlásí se Petřík:
"Čokoláda a bombóny ."
Přihlásí se Pepíček:
"Světlo!!!"
"Světlo?", diví se učitelka.
"Včera večer jsem se učil a slyšel jsem z ložnice. Zhasni světlo a dej mi ho do pusy."


"Tati, potřeboval bych nový hard-disk."
"A kouzelné slovíčko?"
"Kurva! Vsechno je dneska zaheslovaný!"


Mladá žena přistihne svého manžela in flagranti s milenkou. Oslepená žárlivostí se rozkřičí: "Správně mi moje máma říkala, že jsi z těch chlapů, kteří každou ženskou hned zatáhnou do postele...! A ty, mami, ty na mě nečum! Taky jsi mě nasrala!"


Na pustém ostrově ztroskotají dva muži a jedna žena.
Po týdnu brutálních sexuálních radovánek prohlásí ta žena: "Už mám těch prasáren dost, zabiju se."
A zastřelila se....
Uběhl týden a jeden z těch mužů prohlásil: "Už mám dost těch prasáren, zakopeme ji."
Tělo mrtvé ženy bylo tudíž zakopáno do země.
Uběhl další týden a jeden z mužů dostal opět nápad: "Už mám těch prasáren dost, vykopeme ji..."


Ona: "Nech toho, mám svý dny." On: "Tak si s ním aspon pohraj." Ona: "Bolí me hlava." On: "I na to jsem myslel, posypal jsem si ho brufenem."


Otec se ptá synka: "Tak, co bys chtěl, aby ti přinesl čáp? Bratříčka nebo sestřičku?" "Tati, po městě chodí tolik krásných ženských... a ty š*káš s čápem?"


... Trapný výběr z nejtrapnějšího ale článek to trošku zaplnilo. Trošku.

Fajn, jsem se dneska nudila a udělala jsem tapetu s Tarjou, kterou moji milí zlatí naleznete ZDE. A líbí se mi to tečka. Nevymluvíte mi to. Jsem geniální grafik. Ironie vládne světu, ale i přesto jsem se prostě pochlubit musela. Není to celý zacopyrightovaný jako většina mých "skvělých" grafických výtvorů, jelikož by mi vůbec nevadilo kdyby si to dal někdo na tapetu. Ano, snít můžu dál... ale naopak by mi vadilo, kdyby to někdo vydával za své dílo, jelikož jsem nad tím strávila půl hodiny, což je na tapetu až nějak moc. Ale zajímalo by mně co návštěvníci na to, je to aspoň zajímavý, ne?

Nu, pak mně kamarád poprosil abych mu dala na jednu plochu výběr jeho nejoblíbenějších kapel, tak jsem si postahovala pár log a vzniklo TOTO. Nu, ještě to neviděl, ale doufám, že nebudu ukamenována, to bych nepřežila.

A pak jsem byla prošena a žadoněna o dessing s HP s triem. Á, kdyby si dotyčná osoba řekla o Voldíka či Bellatrix, ale o trio? No, fajn, trošku jsem to flákla, ale budiž, TU. K tomuhle sem naflákala ještě hromadu bonusů jako popisky do komentářů a menu (hlavně, že vlastní nevedu), ikonku a avatar, oddělovače do textu i do menu. No, zkrátka ten dess je totálně kompletní a "zakopyrajtovanej" je protože by někoho mohlo naapdnout stáhnout si ho, rozřezat a nastavit... už se mi to stalo a dotyčná osoba to vydávala za své dílo a to se mé maličkosti velice převelice dotklo.

Za dnešek jsem toho vyrobila hodně, ale stále mně to baví, hlavně ty tapety, takže kdyby někdo nějakej chtěl, tak se bránit nebudu *usíná*. Očekávám komentáře. Od každého, povinně, mé grafické Já si to žádá *huhňá se - huh, huh, huh*.

Jdu spát. Fajn, koukat na TV,
páčko,

Už Nevím Jak Se Jmenuju
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lul.Qual | Web | 16. ledna 2011 v 1:20 | Reagovat

Máš pěkný dess

2 bývalá Antipixelka | Web | 16. ledna 2011 v 9:28 | Reagovat

Patří ti můj obdiv. Moje grafické schopnosti skončily u překrývání písma a podkladu v Malování :-D. Mimochodem, co používáš za program?

Nevěděla jsem, že posloucháš i Tarju. Ta mimochodem příští rok v lednu zavítá do tý naší řiti světa (Pardubice), tak se tam možná uvidíme :D...

3 darkmiss | Web | 16. ledna 2011 v 18:04 | Reagovat

Ta tarja je doooost hustáááá a to druhý taky. Tvoje grafické já je velmi talentované :-D

4 Lawiane | Web | 16. ledna 2011 v 22:06 | Reagovat

Jehé, taky mám na zakázku udělat lay s HP a právě nevím koho tam dát. Požadavek nebyl, takže tam asi bude Volík :D Harryho se mi tam dávat nechce - není pěkný. Lord je pěkný :D

5 Floweenka | Web | 18. ledna 2011 v 7:40 | Reagovat

některý nebyly tak chabý :D (ty vtipy, obrázky já nechápu, věřila bys, jakej dělám hřích? Poslouchám při prohlížení tvé stránky trance O_O).. muhehe :-D

6 Rebeca Ciel Michaelis | Web | 20. ledna 2011 v 11:15 | Reagovat

Nechce mi velká grafička Cassie udělat design pro nový blog? To víte, starý se mi nějak sesypal díky jedné drbně, takže jsem musela začít znova... Divím se že jsem se na to nevysrala. Zdraví dosraná namíchnutá (a bývalá) Jane Wednesday de Volterra

7 artiste | Web | 22. ledna 2011 v 17:33 | Reagovat

To s Tarjou je skvělý,asi z toho fakt bude moje tapeta..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama