Hepy ňů ír... Novoroční projev Lady Cassie

1. ledna 2011 v 22:52 | Cassie |  Popelnice zbytků
Tramtadadadá... Co se to stalo? Je Cass nemocná, že nás poctila dvěma články za dva dny?!


Odpověď zní ne, Lady Cassie Bellatrix Anya Darkness prostě ruplo v bedně a místo toho, aby dopisovala nějaký sešity (Jak můžu dopisovat sešity když je nemám půjčený? Tvůj problém!) nebo uklízela (to taky nejde, upadly by mi ručičky)... nebo prostě dělala nějakou zajímavou a zároveň prospěšnou činnost, no místo toho sedí u počítače zabalená v dece a ťuká do klávesnice jako o život. Ona se snaží co nejrychleji napsat Novoroční článek a pak napsat nějakou povídku.
He... dost! Nemůžu o sobě psát ve třetí osobě, nevypadá to dobře a esteticky (ví někdo vůbec co to slovo znamená?!). 

É, projev, tak nějak se tomu nadává... nebo proslov?

Ehm, ehm *odkašle si*
Vážení návštěvníci mého světově proslulého blogííísQu (muck!... *zvrací*) tímto bych Vás chtěla uvítat na mém Novoročním projevu, který se Vám stoprocentně zapíše do paměti.

Nebudu tady rozebírat to, jak hodlám zastavit globální oteplování ani dodávání popisků do menu. Dvě totálně nepotřebné a nepodstatné věci, které jdou naprosto mimo mou maličkost.

Hodlám řešit důležitá témata pro celý tento Zapadákov, který si říká Česká Republika. Nejdůležitějším bodem dnešního proslovu je nedostatek čokolády v Cassiině špajzce, tato kritická situace v důsledku nedostatku cukru si vyžaduje okamžité řešení, proto všichni jděte do nejbližšího supermarketu ukradněte hooodně čokolády (Milka, Orion, Kinder... beru všechno) případně i nějaká lízátka a gumové medvídky či nějaký tvrdý chlast, určitě tím hlavu celého světa potěšíte a Vaše Bohyně Cassie bude vděčná. 

Nu a teď popojeďme k dlouhodobějším problémům, příslibům a ostatním nesmyslům které Vás storpocentně zajímají (a jestli ne, tak příjdu k Vám to vysvětlit i s mou dobrou kámoškou motorovkou).

Jako správná velevážená a veledůležitá osoba, vlastně Bohyně, si musím stanovit nějaká předsevzetí, která stejně stoprocentně nedodržím, ale to je vedlejší... Tak tedy;

- Hodlám se učit, vážně, stoprocentně, začnu s tím... no, někdy...
- Budu si uklízet vlastní pokoj (to zní jako dost dobrý vtip)
- Začnu věnovat pozornost učitelům v hodinách a nebudu hrát lodě (maximálně piškvorky)
- Občas taky budu dělat něco jiného, než jen sedět u Bonifáce či povídat si s mým alter-egem
- Někdy se dokopu k tomu abych šla ven, třeba i sportovala (oooou)
- Začnu jíst i jiný věci než čokoládu
- Přestanu nadávat papírkům od bonbonů, že se sami nechtějí uklidit...
- Už nikdy nebudu plánovat spolu s bramborami jak ovládnout svět...
- Skočím s tykáním panu Flamelovi
- Každý týden přidám jednu kapitolu od každé povídky
- Smažu povídku TBATR
- Přestanu ignorovat lidi, kteří mi píšou a já s nima nechci mluvit... (smažu si je z konktaktů)
- Budu se věnovat tomu co mně baví...
- Odnaučím se zpívat národní hymnu, kdykoli vidím rajče

Bla, bla, bla, vymyslela bych ještě hromadu blábolů, který stejně nedodržím, ale možná se i pokusím. Éj, tohle není zrovna archaicky a poeticky "pronesená" (napsaná) řeč.

Pojďme si zatančit kozáčka s mrkvemi, ehm, už (zase?!) melu z cesty.

No, přesunu se od nějakýho "hatla-patla" projevu, který stejnak nedopíšu k mému celkem ucházejícímu Silvestru.

Naši mi zakázali ten Nový rok oslavit tak, jak jsem měla původně v plánu. Místo toho jsem se nalejvala (samozřejmě tajne) vaječným koňakem, který byl opravdu dost dobrý, domácí výroba (ne naše), rodiče jednoho kámoše. Chvíli jsem "pařila" (na Káju Gottíka a obddobný "peckovky") s kámošem a jeho rodinou, pak jsem se nechala milostivě odvést domů a ukecala jsem matičku, aby mi dovolila alespoň jednu kámošku na noc. Tracy.

No, samozřejmě, seky jako něco. Poslouchaly jsme AC/DC a Deep Purple, což jsou dost dobrý kapely, jsem ráda, že se Tracy líbí taky, protože ona je jinak... ech, diskantka.
Každopádně nejlepší hláška přišla asi o půl čtvrté, seděly jsme v posteli a rozebíraly kluky (jak nudné téma, i když...). 

Tracy; "Nevíš kolik je hodin?"
Já (Cass); "Nemám sebemenší ponětí, ale řekla bych čtvrt na tři."
Tracy; "Skočím se kouknout"
Cass; "Ok, jdi na to, mobil mám na stole."
No, tak Tracy došla k mobilu, podívala se na displej a pak se ke mně otočila a pronesla jedno slovo, které mně dostalo fakt do kolen "Sex"... Já se tam tlemila snad hodinu, ona původně chtěla říct Sek... je půla, ale nějak se přeřekla, no.

Popravdě to nebylo tak zlý, o půlnoci jsme si daly trošku bohémky (šáňa), pak jsme vyrazily do ulic, střelit pár rachejtliček a petard. Byl to marný boj se zapalovačem i se sirkami, jenže Cass je profík, takže po hodině snažení se jí povedla zapálit nějaká ta petardička, pak už to šlo, až na to, že jsem necítila ruce, jo, vlastně cítila, po tom co mi vychrlila fontánka v ruce, ale nemám to spálený... moc.

Bla, blááá... pak se prostě konal debatní kroužek, dokud jsme obě neusnuly v sedě na jedné malé posteli. Vzbudila jsem se asi v šest, s myšlenkou na to, že mně hrozně bolej záda, tak jsem si lehla na zem, nezdržovala jsem se s lezením do spacáku (Tracy jsem milosrdně přenechala vlastní postel). No, v deset nás vzbudila dvouletá sestřička se slovy Bůůdíííšek vstáávat, samozřejmě, že jí navedl Vocet.

Právě teď tady usínám na klávesnici, ale to je vedlejší, před chvílí jsem se vrátila z ohňostroje, který zmiňuju jen protože tam u toho hrálo AC/DC (Hell's Bells) a Black Sabath.

To zase melu o něčem, co jsem neměla v plánu. Jsem děsná.

Lemuři útočí!

Zase jsem si jednou hrála (nebojte, nevynalezla jsem způsob jak zničit tenhle svět... zatím) a vzniklo tohle;
HNY
Děsivá podívaná, taky si myslím. Jsem anti-talent na grafiku, je to patrné, ale beztak mně to baví, takže smůůůla.

Jééé, už to zase protahuju místo toho abych dělala něco užitečnýho, třeba napsala nový díl Stínů temnoty nebo Srdce věčnosti... teda houby Stínů věčnosti nebo Srdce temnoty, já jsem fakt mimo, OMD!

Tak teda asi bych to měla zakončit nějakým tím přáním, či obdobným nesmyslem;
Šťastný nový rok 2011. Tečka. Krásný přání, ne? Navíc děsně originální. Já vím. Jsem skvělá. Nemusíte tleskat, já si zatleskám sama.

POZOR. Teď už jen vážně; Dávejte si bacha na lemury!
(Přeju Vám rok plný smíchu, ať je rozhodně lepší než tenhle, nechť Vás nikdo nebuzeruje, užijte si tenhle rok a přežijte to... nezapomínejte, příští rok 2012, stoprocentně končí svět, fakt, nekecám, já to vím, jsem vědec, teda vědma!).


No, kdo jsem, jo už vím...

Velectěná, velevážená, nejúžasnější, nejskvělejší, nejskromnější, negeniálnější, nejchytřejší, nejfikanější, nejoriginálnější, nejnápadější... prostě nejlepší
Bohyně (upírka)
Lady Cassie Bellatrix Anya Darkness...


MUHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHA!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 darksi | Web | 2. ledna 2011 v 0:18 | Reagovat

Tak nejsem jediná, kdo má hafo novoročník předsevzetí...akorát u těch mích sem se tolik nenasmála...fakt dobrý :D

2 Jane Volturi | 2. ledna 2011 v 8:57 | Reagovat

*válí se smíchy po podlaze*... Až jednoho dne budeš toto slavnostně přednášet na Pražském hradě, tak máš můj slib, že se vykašlu na vládnutí státu, do jehož čela se dostanu a půjdu se podívat... :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :D  :D :D  :D  :D  :D

3 darkmiss | Web | 2. ledna 2011 v 9:17 | Reagovat

Hm a pak kdo je tady vrah, co? :-D Málem jsem se taky propíchla pravítkem, jako. Takže tobě taky hepy ňů jír a opovaž se něco z toho dodržet, to bych pak měla výčitky svědomí jenom já :-D

4 Lily Addams | Web | 2. ledna 2011 v 12:30 | Reagovat

Bylo by super, kdybys sem dala vyhodnocení 2. kola SS a zadání dalšího...

5 Cassie | Web | 2. ledna 2011 v 14:41 | Reagovat

[1]: No, vidíš, už jsem zase zpívala hymnu u rajčat :-D

[2]: Očekávám Tě jako čestného hosta :-D

[3]: Nepropichuj se pravítkem! :-D S kým by pak Ramses kecal? :-P

[4]: Objeví se to tu na večer :-)

6 Sussanah de Silva | Web | 5. ledna 2011 v 19:28 | Reagovat

konečně ti můžu říct, že máš u mě hodnnocení =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama