Smrt všude strká pařáty...

25. ledna 2011 v 20:45 | Cassie |  Popelnice zbytků
Stíny natahují svoje pařáty, lapí mysl, nepustí ji. A pořád dokola vám jistý hlásek našeptává; udělejte to, udělejte to, zbav se trápení, které ti všední život vsouvá do cesty... Áno, opět pokus, o poetické (to jsem vzdala, poetická je možná první věta a nadpis) bláboly (+ jisté přikořenění - popis mé vysněné smrti).Pokus vyjádřit se kultivovaně...

Sebevražda

Mám dojem, že důvody sebevraždy jsou zjevné a zároveň vždycky jiné, rozdílné, rozmanité. Ehm, tolik zase ne. Shrnu to, podle mého názoru sebevražda stojí na několika základních pilířích od nichž vedou úzké cestičky k jiným motivům. Nu, nejrozšířenější je podle mně sebevražda alá "sebevražda". Áno, to je teď hodně in a kůl, se třeba řezat. Je to vlastně citové vydírání okolí, potřeba upoutat na sebe pozornost (ubohé). Nu, jistě, ale působí to dobře... "Hele lásko, koukej, kvůli tobě jsem se řezala, tak se ke mně vrať, jasný?!", eeehm. Přesto i do sebevraždy - "sebevraždy" (chápete mně, ne?) může moje kámoška Smrt prostrčit kousek své kosy, pak další kousek a další. Vezměme v úvahu, že někdo provádí svou hranou sebevraždu, v domění, že ho někdo najde a on bude středem pozornosti, všichni ho budou litovat a budou se o něj zajímat. A co kdyby nastala chyba v matrixu a dotyčného by nikdo nenašel? Smůla. Popojedeme, milí zlatí. Teď je nařadě má oblíbená - a to je plánovaná. Nemyslím, že by někdo nevěděl co k tomu, takže se nehodlám rozepisovat. Ale budiž, poznamenám, že já bych to taky vzala se vší parádou a dokonalým divadelním představením, ano, máte pravdu, potřebuju doktora, asi musím přestat plánovat, když jsem se takhle vyzradila, tohle fakt není ironie, fakt. Á další je ta, kterou nazývám "Poslední kapkou"... prostě přeteče pomyslná poslední kapka, bum, prásk a je po vás, finito, udělali jste si to jen z náhlého popudu. I když k tomu můžou vést růzé psychické stavy nebo deprese. Páni, z těch psychologickejch blábolů se dostávám do rauše, asi půjdu na pokec s naší občankářkou, která proskočila skleníkem.

Tak, to bych měla takovou tu definici, kterou beztak každý zná. Tak, chtěla bych podotknout, že rozmlouvat sebevrahovi jeho úmysl je vážně... k ničemu, jistě, někdo to vážně dělá třeba jen z nudy nebo z pocitu "ublíženosti" a podobných důvodů, to jo, to se pak snažte, třeba toho dotyčného prašťte cihlou po hlavě, aby se vzpamatoval, nebo ne. Hele, ať si každý dělá co chce se svým životem, já taky plánuju bejt upír (ehm, ehm) a nenechám si do toho kecat (já vám taky neberu víru, ať věříte v Boha, nebo zahradní trpaslíky!), takže kdybych se chtěla zabít (jakože fakt, mám sklony kecat, ale skutek utek), tak si do toho nenechám kecat. A nechoďte za mnou s tím, že Bůh nám dal život, takže s ním nemám mrhat, můžu si dělat co chci (beztak na něj nevěřím). A to platí obecně. Co když je pro někoho sebevražda vysvobozením z pekla, ale vážně, prej, že nikdy není tak špatně, pche. Ale je, tedy není to můj případ, ale pro někoho je to vážně únik, cesta k lepšímu "zítřku" (kterej se už konat nebude, a to je na něm pro ty lidi to dobrý).

Další část prosím berte s humorným nadhledem (upozornění pro čtenáře, co sem lezou poprvé... a možná naposled)

Ehm, jak já bych si vybrala sebevraždu (jo, musím nad tím uvažovat, a opovažte se to někdo brát jako návod, brr, nechci bejt za nikoho zodpovědná, do tý doby než nebudu ten upír a nebudu zabíjet z nudy, teďka by to moje lidská psychika asi nevydržela... heh)

Tak, máme tu podřezání žil. Fuj. Krve jak z prasete, ale třeba bych přilákala nějakýho toho upíra. Zavrhuje se. Moc velkej bordel, a na úklidovou četu nejsou peníze. Navíc se nehodlám několik minut svíjet v bolestech, fuj, fuj.

Utopení. Jak nedůstojná smrt. Dobře, když vylezete na ňákou skálu a skočíte po hlavě dolů a na sobě budete mít nějaký šaty, který budou vlát dál, tak možná, ale musíte se utopit v nějakým krásným jezeře, jinak je to nepoetický. Kdo by chtěl plavat v nějaký stoce, který se možná s troškou optimismu říká řeka (i když sem do jedný málem skočila, ale vedlejší). A ve vaně to musí bejt nuda, beztak se to nepovede.

Jupí, jdeme skákat bungee jumping bez lana. Relativní možnost přežití a zlámání si mých cenných končetin, narušení míchy (píše se to s měkkým, ne?)... No a kdo by chtěl být do smrti na vozejku nebo hůř, na nemocničním loži. Brr. Nechutná představa, ale já bych do toho šla jen kvůli tomu pocitu, že letím... pár vteřin? Radši bungee s lanem, nebo letadlo. Nebo se to povede, skočte třeba na beton, zase tam bude bordel, a kdo to bude uklízet?!

Rychlovlak (u normální je nuda) - skvělej způsob, kdo má mejt pak koleje? Co když si lehnete blbě a pak se budete ještě deset minut svíjet v bolestivejch křečích, zavrhuje se.

Prášky - Co když sníte vitamíny a budete převitamínovaní? A vyplachování žaludku bych fakt zažít nechtěla.

Já chci něco rafinovanějšího /Po krátkém záchvat vztekání se, přiskočí Sebby a podává Cass jistý papír/.

*Projíždí očima papír* Mám to, nejrychlejší smrt je puštění si písničky od Justina Biebra. Tak, to ale nehodlám riskovat, moc bolestivá smrt.

Shrnuto a podrtženo jsem nenapsala nic zajímavého ani žádné úchvatné zamýšlení nad touhle tématikou. Mhm. Příště se musím polepšit, ještě musím přihodit obrázek, kterej se mi děsně líbí.

Cassie Lestatie Michaelis


Sakra, ještě ta moje "vysněná" smrt. Ehm, no, já neplánuju umířt, bude ze mně upír, stoprocentně, heč. No a kdyby tak chci něco ušlechtilýho, třeba ušlapání v kotli na koncertě Metallicy, ehm, to je neušlechtilý, raději se stanu tím upírem... doufám. Fuj, nechci být (po lidským, samozřejmě *huhňá se*) starší 30 let, brr, jsem nemocná, potřebuju psychologa, ehm.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Danny | Web | 25. ledna 2011 v 20:55 | Reagovat

Jo,asi jsi trošku "milovník" smrti,ale jinak tvůj článek vystihuje dost mých pocitů.Také jsem hledala "nejlepší variantu sebevraždy" a zatím jsem došla k práškům...ale vypadá,že to mám díky tobě překazené! :-)
Která smrt je vlastně rychlá?
Jo,počkej,a co takhle náhlý výbuch-vyletěla by obří ohňová koule.To by bylo dost rychlý,tj.téměř bezbolestný.
Na druhou stranu,kde to vzít?
No nic,trochu jsem se rozjela :)
P.s.: jsem tu poprvé!

2 VelííQ | Web | 25. ledna 2011 v 20:57 | Reagovat

Hele, až se z tebe stane ten upír, že za mnou příjdeš a přeměníš mě? :D

Jinak vtipnej, zajímavej, článek.. :D :)

3 hang-on | Web | 25. ledna 2011 v 20:58 | Reagovat

:D Pravda je, že něco jako naprosto jistá a bezbolestná smrt neexistuje... :)
Hezky napsané :)
Já chci být taky nesmrtelná! Můžu bejt s tebou? :D

4 Rebecca Ciel Michaelis | 25. ledna 2011 v 21:14 | Reagovat

Sebby je můj!!! Hele, ale ten článek je dobrej, stačí si jen vybrat způsob smrti... ;-)

5 Demonies | Web | 25. ledna 2011 v 22:23 | Reagovat

Ahoj, na tvim blogu jsem byla poprvé(A ROZHODNĚ NÉ NAPOSLEDY) Víš větinou tohle nikomu nepíšu hned po prvním článu, ale ty máš totálně stejný názory jak já...taky jsem plánovala sebezvraždu, dokuď mi kámoška nenařídila že do 17. let musim zůsta živá, tak jsem přesedlala na branži ala Upír a toho se držím:-).

Možná se koukneš na můj blog a budeš čkat černou na dessu, ale není na co čekat, bohužel, dělala mi dess kamarádka a je..no....modro černej,udělala mi to NA TRUC(svírá ruce v pěst a pomýšlí na vraždu), no nic..budu muset konči a jít hledat nějakého vysněnho upíráka =D

6 Miláček =* | Web | 26. ledna 2011 v 13:29 | Reagovat

hhh...vtipný..... víc slov mě asi nenapadlo... :-?

7 Danny | Web | 26. ledna 2011 v 16:54 | Reagovat

Díky moc za koment u mě...trošku jsem si to tady u tebe prohlídla,máš originál blog,takže...spřáteluješ?

8 Grellie Keiniku Sang (krátce řečeno Moi) | Web | 26. ledna 2011 v 17:28 | Reagovat

Popravdě - nevypadáš, že bys zrovna měla v úmyslu se vraždit :-D Jak se má SS mimochodem?

9 Danny | Web | 26. ledna 2011 v 17:37 | Reagovat

Jj,ok-to s tím dvojtým w-nápad mého propojeného blogu a tak,prostě to vté době před rokem vypadalo dobře :D
Ne,tak samozřejmě závazně to nemám,mívala jsem pravidla,jenže kdybych podle nich jela do teď,tak už svoje nejlepší eSBé nemám a to si nepřeji.Tak si tě hodím do kategorie oblíbené stránky-stejně!
Nic takového jako každodenní "čus obíhám" taky nevedu,možná sis všimla.

Jde se vyrábět a mám tě v kategorii SB (stejně je to bez pravidel :-D ) :-P

10 Danny | Web | 26. ledna 2011 v 17:37 | Reagovat

- v té

11 paní archivová | Web | 26. ledna 2011 v 18:32 | Reagovat

hmm.. se sebepoškozováním mám zkušenosti z blízkého okolí (a ještě blíž).. a moje kamarádka se jako mladší, když to měla v rodině hodně blbý, pokusila zabít vypitím nějaké chemikálie.. ale nepovedlo se, naštěstí. její známý jednou spolykal prášky a nezemřel, ale stal se psychicky méněcenným a od té doby se ani ona nepokouší. navíc se její situace už hodně zlepšila.
kdybych se někdy já rozhodla skončit s mrzkým životem (heh), spolykám prášky, ale spoustu, aby nebyla šance, že přežiju a bude ze mě do smrti blekotající nic

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama