Jevíš, jevím, jevíme

10. ledna 2011 v 23:06 | Cassie |  Popelnice zbytků
Ehm, ano, ano, opět obšťastňuji (zamořuji) blog.cz svou přítomností a nedá mi to a nedá. Popravdě já miluju mystično, fantastično, ale i ty paranormální jevy. Muhaha. Bohyně Cassie Bellatrix Anya Darkness přichází a hodlá se prokousat tímto ošemetným tématem až k (snad) zdárnému konci. Pěkně se zavrtejte do křesel a popojedem.


Já mám hlavu otevřenou všemu (což dokazuje jakej sem ťuk-ťuk člověk, ano musím se vyjadřovat slusně, když to je článek na úrovni, haha), kašlu na vědecký teorie, v budoucnosti jich hodlám pár vyvrátit, ale to asi nijak nesouvisí s tématem... nevadí.

Než se někdo (velmi pochybuju) rozhodne číst následující blábol, měl by vědět, že já na paranormální jevy věřím, a basta! Proč by mělo všechno jít vysvětlit racionálně, no? Podle mně je dobře, že jsou na světě věci, nad kterými valí bulvy i ti týpci v bílých pláštích - ano, ano, vyjadřuju se velmi profesionálně, ale to je zase trošku mimo mísu.
Mně osobně takovéhle věci pronásledují od malička, i když normální (což já nejsem) člověk by si řekl, že jsou to všechno jen náhody, pouhé schody okolností - ale to si já nemyslím.
Pokud to někoho zajímá a já doufám, že ne, protože by si musel zaťukat na čelo - mám pár historek, obzvlášť z dětství... Kašlu na to, jedem obecně, už tak si lidi ťukají, že jsem na hlavu.

DUCHOVÉ
Téma samo o sobě, super, opět můžu říct; za mně jo. I když vlastně ne, na duchy jako takové nevěřím, věřím na přízraky. Já vím, tetička wiki vám s radostí řekne, že v tom není rozdíl, ale on je a basta! Jsem paličatá, nepoučujte mně, mohla bych na vás poštvat... slunéčko osmitečné, to by byla teprve síla! Jo, jo, rozebíráme duchy a přízraky, že jo? No, ono je docela těžký v ně nevěřit, když se s nimi setkáte, ale jo, mohly to bejt halucinace. I když je trošku divný, že by mělo pět lidí stejný halušky najednou, co mi na to řeknete - vy o vědecké teorie se opírající existence, výplod představivosti? Pět lidí stejná představa. Ještě to můžem svést na ty dvě kila LSD, které mám pod stolem, haha.

UFO
Jé, takový ti roztomilouští zelení emzáci s veeelkejma očima. Asi palačinka, pískomile. Obrouvští duhový týpci s rata-ta zbraněma, které nás postřílí. Tím nemyslím, že neexistují, podle mně jiná rasa existuje a třeba je i mnohem vyspělejší než lidi (říkejte si co chcete, ale lidi jsou zaostalí a tečka). Pokud se vesmír neustále rozpíná, existuje nespočet galaxií, které můžou mít mnohem lepší podmínky pro život než ta naše, takže za mně jednoznačně ano, jen lidská sebestřednost zatemňuje zrak. Mimochodem, četl někdo Pavučinu snů od Kinga? Doporučuju si ji přečíst, skvělá "hororová" literatura na toto téma.

VYŠŠÍ SÍLY A ZBYTEK
Plánovala jsem sáhodlouhej článek, nad kterým si čtenář řekne "ááách, od té slečny, co tohle napsala chci ještě něco číst", no co, chybička se vloudila, matička má milovaná mně žene od počítače, to znamená, že bych měla ukončit tento přeúžasný článek a jít se věnovat něčemu lepšímu (čučení na bednu, spánek? Plánování knihy, kterou jednou napíšu (ale fakt!) ?). Tak tedy, vyšší síly a ostatní výpočet paranormálních aktivit (a že jich je fakt hodně) si musím trošku šmiknout, ale budiž, prostě jsou a tečka, můj názor, neberte mi ho. Zažila jsem pár ošemetných věcí, které mně v tomhle tvrzení utvrdily, velmi pěkná věta, že? Možná, že se zítra dokopu k tomu napsat co jsem vlastně prožila, abyste se mohli pokochat, ehm, možná po pozítř, či popozítří... nikdy? Jeden z paranormálních jevů je i to "sexy" písmo z vypatlátoru, to si neumím zase vysvětlit já (tohle bych nedala, za to bych vymyslela sexy gilotinu, pro všechny, kteří tak píšou a mrví můj oblíbený jazyk). Stejně jsem tu největším paranormálním (z)jevem já. No, fakt, teta wiki povídá;
Paranormálním jevem se nazývají skutečnosti, pro které není známo racionální vysvětlení. Paranormální jevy jsou často pro svou mohutnou iracionální složku kontroverzním tématem.
A to přesně sedí na mou maličkost. Já jsem skutečnost, pro kterou není známé racionální vysvětlení (kdo ho má, tak ať napíše, budu vděčná, sama sebe si neumím vysvětlit ani já a to je už co říct! - já mám totiž teorie na všechno). A kontroverzním tématem jsem taky, každej mně za rohem pomlouvá a někdo se mně snaží vysvětlit (nemožné!), čím to asi bude? Nu, možná tím, že jsem trošku mimo...

Fajn, tak tohle je fakt článek o ničem, tudíž Cass se loučí a jde něco podpálit loučí, haha, dneska sem fakt vtipná, taky všechny hnojím; muck. Ha.

Radši páčko, než mi z toho energy drinku jebne ještě víc.


Lady vampire (miluju upíry, komu to nedošlo) Cassie Bellatrix Anya Darkness...
*ze scény odchází z ďábelským smíchem*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sweal | 11. ledna 2011 v 4:53 | Reagovat

emmm ja len že sa mi páči ako píšeš...nenapadá mi nič zmysluplné (to môže byť tým časom) tak len že chválim :-)

2 Lady Azrael Maraiellyn Schiffer | 11. ledna 2011 v 9:07 | Reagovat

Shift+F4-nový soubor
F1-nápověda
F2-přejmenování
F3-prohlížení souborů
F4-editace,úprava souborů
F5-kopírování souborů i adresářů
F6-přesunuje adresáře a soubory/přejmenovává
F7-vytvoření adresáře
F8-odstraňuje
Maska-slouží pro rychlé označování a odznačování souborů,přičítací maska+,odečítací maska -,invertující maska*
Mafie.exe
A-Ž,0-9 Znaky a písmena,* vybere vše
*.jpg(najde všechny soubory s příponou jpg)
soubory na S-vyhledá S**
soubory co mají v názvu A-*a*.*
?-jeden libovolný znak

3 darkmiss | Web | 11. ledna 2011 v 16:53 | Reagovat

Těma týpkama v bílých pláštích myslíš Ku-Klux klan nebo cirkev? :-D Náhodou je to dost dobrej článek!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama