Pomeranče jdou do války aneb Cass zase poslouchala Kabáty!

5. ledna 2011 v 22:14 | Cassie |  Výžblepty
Ne, nestrkala jsem hlavu do skříně ke kábátům a ne, nejsem nenormální, jen jsem mentálně někde trošku jinde. To by mělo na vysvětlenou stačit.

Tak, tedy...

Ách, trošku přeskočím to, co jsem původně chtěla napsat a místo toho zmíním to, že místo abych si přepsala bižuli (kterou mám michodem půjčenou už od Vánoc a ještě jsem nenapsala ani stránku) a naučila se na zítřejší písemku - tak místo toho jsem přečetla jedenáctý a teď mám rozečtený dvanáctý díl Darrena Shana, OMD, nemůžu se od té knížky odtrhnout, tolik překvapení (ano, budu předstírat, že mi Lizzie vůůůbec nic neprozradila)..

No, tohle by byl extrémně krátký článek, ale já poslední dobou nemám vůbec čas, na blog, na psaní povídek (jo, kapitoly dlužím už... řekněme dlouho) a ani na čtení, katastrofa, pořád spím. jím (čokoládu) jsem ve škole nebo se učím (převládá spánek).

No, tak abych to zaplnila budu kopírovat, ehm, budu kopírovat hodnocení mého blogu (já vím, sem fakt divná, jen mně zajímalo co si o mně blogeři myslí), který jsem si nechala ohodnotit ZDE.

  • První pohled je příjemně netradiční. Přestože je vzhled orientován na Silvestra (počítám, že dlouho tam už nebude) je tam i kapka něčeho jiného a to jiné, je dobré =)
Cass na to: *červená se a s nadšením očekává následující hodnocení*
  • Obvykle mi vadí, když je pozadí blogu fixované a text je na něm pohyblivý. Tady to kupodivu moc neruší.
Cass na to: Éh, já to taky nemám ráda, jenže tohle nešlo jinak nastavit a popravdě... mou geniální mysl to ruší, ale budiž, jsem ráda, že je to snesitelný grafický výplod ;)
  • Adresa blogu se krásně doplňuje s jeho obsahem =D A to myslím v dobrém a upřímně. Ale popravdě, není-li čtenář nakloněn alternativám, zřejmě si moc nepočte.
Cass na to: Páni, začnu se červenat ještě víc, to, že jsem psychouš je kompliment jako hrom, na imidži (pro nechápavé; image) naprostého pošuka a blázna si zakládám, jés (yes)!
  • Pod záhlavím jsou tři řádky textu. První odkazuje na autorčin blog s povídkami, je docela dobré, že to takhle selektuje. Druhá řádka je poslední dobou skoro všude a po pravdě taky uvažuju o nějaké její formě. Třetí řádek je mírně aut, jelikož soutěž už má zadané třetí kolo. Doporučovala bych změnu.
Cass na to: Jáj, tak toho si mé božské oči nevšimly, hned to běžím vydeletit. Děkuju.
  • Menu je velmi minimalistické a vcelku je to i příjemná změna.
Cass na to: To mně velmi těší, že se moje menu řeší. Ach ták, konečně někdo kdo uznal, že popisky jsou zbytečnost... no, dobře, nikdo to neuznal, ale tomuhle se říká čtení mezi řádky.
  • Líbí se mi názvy rubriky, i když ta Popelnice už je možná trochu moc ... no ... No já bych si jí asi přejmenovala. Navíc se mi zdá, že k ostaním rubrikám se to ani moc nehodí. Když už to chce autorka takhle táhnout, doporučila bych přejmenovat podobným stylem všechny rubriky.
Cass na to: Popelnici brát s nadhledem. Systém vypnut. Error.  Ne, dobře, uznávám, ale (vyjímečně) to není myšleno morbidně, jde o obyčejný (trapný) nadhled (dochází mi slovní zásoba. Možná o přejmenování začnu uvažovat, co třeba Krabice od cukroví či... něco, uvidíme *dloube se v čokoládě*.
  • Barevné ladění je docela dobré, ale změnila bych barvu nadpisů Rubriky a Oblíbené stránky. Ta červená se na tom pozadí trochu ztrácí.
Cass na to: Rozhodně lepší než svítivě fialová, která mi to zdobila předtím, ale budiž, tenhle dess se tu stejně moc dlouho neohřeje. Navíc jsem myslela, že ta červená ladí s okraji stránky, no, co - i božská stvoření dělají chyby. Noooo... aspoň občas.
  • Blog se zdá být víceméně deníčkovský, takže hodnotit obsah článků a pravopis se jaksi nehodí, takže tady hodnocení úplně ukončím. TopList neexistuje a zbytek si musí čtenář zjistit sám =)
Cass na to: TopList neexistuje protože se mi nelíbí, co se mi nelíbí je fuj fuj. Ale budiž skromně (é, co to slovo znamená?) se přiznávám k tomu, že třeba včera jsem měla na blogu 47 lidí (kde se tu vzali? Nálety dikobrazů?!).


Slečna Sussanah de Silva (snad to mám dobře napsané) mou maličkost velmi potěšila a ego mi vylétlo do výšin , no, ono už to moc nejde, ale řekněme, že se mé ego vydalo na průzkum sousední galaxie. Hahaha. Mám zase vtipnou náladu.

Jo, napsala jsem toho hodně, jenže já už bych si měla opsat tu biologii, hmm, nechce se mi, tak to ještě trošku natáhnu.

No a vidíte to?! Jednou se dokopu k napsání článku a celou dobu melu o tom, že nemám o čem psát a o nedostatku času. Ehm, moje články musejí pro oko nějakého náhodného návštěvníka vypadat... řekněme velmi zajímavě (no, jo, přiznávám, všichni utíkají s křikem o pomoc, před tou zvrácenou "rádoby" metalistkou - btw. tak mně označila učitelka, pche! Já jsem tu Bohyně, ale to je zase jiná kapitola.)

Grr, je deset a víte co to znamená? Znamená to, že zase nebudu spát víc jak pět hodin, jsem vyřízená, včera jsem spala šest, pokrok. Já tu školu jednou uškrtím, ehm, teoreticky ani prakticky to nejde, což? Tak ji aspoň podpálím a budu doufat, že se bude smažit v pekelných plamenech i s mými neoblíbenými předměty, které jsou taky pěkně fuj fuj. Velice inteligentní názor (nedostatek spánku a čokolády, kurník, musím dokoupit energy drinky, nějak docházejí, sakra!).

Blá, blá, blá. Dneska jsem si s babičkou pustila (relativně) nový CDčko Kabátů - Banditi di Praga, nebo tak nějak se to jmenuje. Náááhodou, některý písničky jsou dost dobrý, jiný zase propadák, ale rozhodně jsem čekala něco horšího, tudíž já jsem spokojena a určitě vyrazím na koncert (doufám, že tam nebudou ty ukňouraný westernovský kulturní vložky, či jak to nazvat).

Jak se zdá, naši mně jdou právě sežrat /seřvat/, protože zase sedím u kompu, ale já jsem v tom nevinně. Dělám neexistující referát. Imaginárně - samozřejmě. Ukořistila jsem alespoň chvilku na blog abych napsala nějaký ten úžasný článek u kterého budou všichni nadšeně vzdychat. Chyba v matrixu...
... zase.

Je mi horko.

Tak milí zlatí občané tohoto skvostného Zapadákova (České republiky), jejichž oko padlo na tento ubohý plácek, který náleží pubertální slečně, která se domnívá, že je Bohyně, velmi nadaná a geniální, prostě návštěvníci blogu, který stvořila outsiderka (nebo jak se tomu teď nadává... Lůzr?) Cassie - tento článek bohužel není první ani poslední v salvě článků, kzeré jsou o ničem. Taky máte radost, co? Já ohromnou.

Včera přišla pozůstalost po tetě Marii, které jsem mimochodem věnovala v Srpnu 2010 povídku, kterou najdete ZDE, pokud by jste měli zájem. Zůstala mi adresována spousta strašně kýčovitých předmětů, ale nemám to srdce je vyhodit, fajn, jsem měkkoň, ale já tetu Marii milovala.

Á, opět píšu o něčem, o čem bych jako návštěvník číst nechtěla *potlačuje horké pálení slz v očích*, co třeba nejnovější novinky? Třeba o válčících pomerančích či stepujících mandarinkách? Ne, díky, nemám na to náladu, jdu psát biologii... možná.

POČKAT! Porušila jsem předsevzetí, opět jsem o chemii hrála lodě, jo a byla jsem na dějepisný olympiádě a byly tam skvělý Egyptský otázky (hlavně primitivní, co jsou kanopy a k čemu se používaly - například...) - tedy na začátku, když už se pak otázky týkaly Tyrše, Mengela či Kocha, to už bylo jiný kafíčko a třeba letopočty byly taky sranda, jak mám vědět v jakým roce nechala postavit Anežka Česká ňákej klášter? Mně šlo o to, ulejt se z matiky. Tečka.
Teda, musím říct, že to byla ale dost velká sranda - sme si to tam čenžovali a tak, navíc prej odpověď, druh čínské medicíny na obrázku? (Tlustej chlápek, kterej byl počmáranej nějakýma znakama)... Liposukce?

To, už zase melu, já už musím, jdu hrát sama se sebou Člověče, nezlob se! - Tedy, vlastně jdu psát biologii... *nenápadně schovává pod stůl hrací plochu*...

Páčko,
Cassie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 maya-madman | Web | 6. ledna 2011 v 15:12 | Reagovat

Tak to jsme na tom podobně. Já si včera do jedenácti četla Darrena, pak sem si řekla, že si chvíli odpočnu a pak se mrknu na bižuli, no a pak mě v šest vzbudil budík.
A taky mně došlo, že vlastně zkoušej z matiky a dějáku a zemák sem se neučila, bižuli taky skoro ne. Chjo ;-) ...

2 darkmiss | Web | 6. ledna 2011 v 16:55 | Reagovat

Hele, mám pocit, že Jane tam byla taky na té olympiádě 8-) Taky jsem si včera říkala, že bych se měla učit tu fráninu, nicméně...naučila jsem se ji. Dneska v chemii. :-D

3 Hanka ;) | 6. ledna 2011 v 21:19 | Reagovat

Hej ! :-D tu olympiádu jsem dělala taky :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama