Vejcuc z mého nudného života a info o SS

26. ledna 2011 v 18:43 | Cassie |  Výžblepty
A je to tu, dávám se do pohybu, pomaličku rozcvičuju prsty, hýbu malíčkem a fakčí to, já píšu, hustě, dokopala jsem se k nějakému pohybu, tleskejte milí zlatí pozemšťané.


Ha, kdybych byla zákeřná (což já jsem, ale dnes si hraju na neviňátko), mohla bych nejdříve zaoxidovat tento článek výcucem (vejcucem) z mého nudného života, jenže nikoho to nezajímá (stejně se k tomu dostanu, ha!) tak nejdříve o mé milé Spisovatelské Soutěži, která mimochodem už neprobíhá. Ano, jo, jsem děsná, ale beztak přišla na vrch povídka od Rottora (skloňuje se to vůbec?), takže byly čtyři, oh, jak vysoké číslo. Z patnáci na čtyři. Rozhodla jsem se, že na konci týdne zveřejním dosavadní vítěze a tím to hasne. Já nad čtením trávím dost svého času, dokonce i nad hodnocením, a aby z tolika povídek přišlo jen tohle a já se dál otravovala? Ne, děkuju. Jistě, velmi ráda si přečtu kvalitní dílko, ale vážně to nemá cenu, jistě, jsem děsná a asi vyzní divně, že jsme líná zhodnotit čtyři povídky, nikoli (hodnocení přihodím k vyhlášení), ale jsem zklamaná. Fajn, nehodlám se s nikým hádat, připomínky beru, ale... nu, však mně znáte, ráda házím pohled já-přece-neumím-číst.

Áh, teď k mému nudnému, jednotvárnému životu. Dnes jsem byla traumatizována do konce života... zase. No, vezmu to od začátku, učitelka mně asi zabije, napsala jsem jí úkol červenou propiskou, ajaj. Jo, jako vždy jsem se u matiky málem ukousala nudou, docela lituju Lizz s tím příkladem, já bych to bez kalkulačky nedala ani za zlatý prase. Jedno mi nejde do hlavy, v reálným životě se s tím nesetkáme a když jo, tak si snad vezmu kalkulačku, ne? I když nedovedu vymyslet příklad, kdy by ty bláboly co nám hustěj do hlavy, byly užitečný. Áhá, asi error, škorpione? Tadada, jsem normální, absolutně. Nu, fajn, nehodlám nikomu nalhávat, že mám dobrou náladu, přetvářka nepatří do mého slovníku. Ráda lidem říkám to, co si myslím, ať to bolí, nebo ne. Jsem svině, jsem život. Jo, opět filozofuju. Matičce se má filozofie nelíbí, už semnou nechce mluvit, když se zeptala na otázku - kam se poděla její "stará Péťa"?, odpověděla jsem, že si vykašlala plíce na chlor, a že teď v jejím těle přebývá jistá bohyně, jménem Cassie... poslala mně do prdele. Milé. Jsem opuštěná černá figurka na šachovnici, obklíčena bílými.
Jo, pokud to nechápete, tak musíte dospět a místo aby jste četli tento nanicovatý článek, tak se radši vydejte chápat smysl života, který nechápu ani já, ale příjde mi děsně inteligentní to takhle napsat, he. Ano, vážně bych potřebovala návštěvu těch milých tápků v bílem se svěracíma kazajkama. "Trošku" jsem odbočila.

Druhou hodinu jsem štěstím skákala, nebyla totiž chemie, nýbrž jisté představení Sekundánů. A musím říct - klobouk dolů. Nemám ráda mistra Beana, příjde mi trapný, a tihle kluci... co si budeme nalhávat, pan Bean jim nesahá ani po kolena. Já myslela, že začnu smíchy brečet, ty jejich kecy, před profesorama, uá, já myslela, že pojdu. Nehodlám citovat, můj blog by to nepřežil, ale mám dojem, že seznamka mně dostávala do kolen nejvíc "S hudbou vám moc neporadíme, ale rozhodně nepouštějte pohřební spirituály a ani s dechovkou moc nezabodujete". No, řekla bych, že to bylo mnooooohem lepší než chemie, mnohem.

A už přecházím k té deprimující a traumatické části... tělocvik. To slovo mně děsí už samo o sobě, jenže my dokonce měly supla. Učitele zeměpisu. No potěš Lestat. Potěš Sebby. Ale byla to mnohem lepší hodina než normálně, i když taky mnohem akčnější. První část, jakési "huťuťuťu" zmiňovat nehodlám, snížila bych váš respekt k nám, jen podotýkám, že mé tričko Iron Maiden bylo středem pozornosti když na něj Díva (zkratka jména zeměpisáře) poukazoval. Železná panna, super, ne? Jo, jo, druhá část hodiny ve mně však nechala noční můry na doživotí. Hrály jsme fotbal. Ehm, já hrála fotbal. První traumatizující byl už jen růžový rozlišovák, který jsem si musela poníženě nasadit a znesvětit tak mé krásné Maidenské tričko, fuj. Jenže pak přišlo něco mnohem a mnohem děsnějšího. Mám další věc na seznamu "co už nikdy nebudu dělat" a taky na seznamu "co už nikdy nechci vidět". Schrnu to větou; Banda uhihňaných ošklivých kreatur (jako holek od nás ze třídy) se snaží trefit do míče. Ano, myslela jsem, že mně omejou, málem jsem to nerozdejchala. To, že mají problém trefit se do míče, bych ještě možná zkousla, ale to, že neumí rozehrát nebo nevědí co je out, to už bylo nad mé nervy, které toho normálně snesou dost. Už nikdy nehraju fotbal s holkama. Už nikdy se nedívám na fotbal holek, obvzlášť pipin z naší třídy. Doufám, že chápete proč mně budou pronásledovat takové hnusné sny, fuj.

Nadále musím podotknout, že totálně nechápu výklady hodin IKT a mám dojem, že nejsem jediná kdo to nechápe a nezajímá ho to. Nu, i nejsnaživější žačka i největší šprtka paří farmville na facebooku. Já osobně jsem s Lizz projížděla blogy, a teď jsem si vzpoměla na včera kdy jsem jí při hodině ukázala jednu povídku od Miraelly - Je libo Snapofila, a ona se tak roztlemila, že se na ní podíval i Mája divně, Mája je náš třídní mor. Kdo nezná, nepochopí.

Fyzika, kapitola sama o sobě. Popravdě ani nevím, co teď bereme, tím to asi shrnu.

Jo, právě čtu knížku - Interview s upírem od Anne Rice a je to dokonalé, bezvadné a... dokonalé. Ach, moje slovní zásoba klesá článek co článek. Grrr, zabila bych překladatele já chci i ostatní díly do češtiny, nejen první a šestý. Uá, zachraňte mně. To zase bude jedna knížka na rok, pomoc.
A taky jsem dneska zkoukla patnáctej díl Kuroshitsuji v anglině, musím říct, že jsem tomu i v celku rozuměla, zázraky se stávají.

Páni, mám žízeň, čím to asi bude? Jdu se napít, tak páčko,

Cassie Lestatie Michaelis

PS: Všem vám vysaju krev, až budu upír!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 bývalá Antipixelka | Web | 26. ledna 2011 v 19:06 | Reagovat

A pak kdo je tady padělek? Mor na tebe, kryso! Copak myslíš, že jsme asi dělaly na těláku my? Hrály fotbal! :-D

Teda, já se od toho distancovala svým postojem "stoupnu si na kraj hřiště, založím si ruce na hrudi a s povytaženým obočím budu sledovat partu uhihňaných pipin pohledem plným cynismu a mého pověstného (ne)pochopení". Ať žije lenost!

No, ono vlastně nejde o tu fyzickou "námahu", jde o princip, ale nehodlám se tu rozkecávat o svém postoji k tělocviku, jakožto druhému nejzbytečnějšímu předmětu (hned po chemii)...

2 BRENDA* | Web | 26. ledna 2011 v 19:31 | Reagovat

každej to bere jinak ;) jak jsem už psala jedný holčině,tak se za to nestydim,protože chci znát váš názor.a to písmo? každej má jinej styl,samozdřejmně nemám v oblibě růžovou,ale tak to patří k designu ;)

3 Grellie Keiniku Sang (krátce řečeno Moi) | Web | 26. ledna 2011 v 19:38 | Reagovat

Ha, s tou soutěží tě docela chápu :-D Někdo zase rád hází pohled já-přece-neumim-psát.

4 VelííQ | Web | 26. ledna 2011 v 20:29 | Reagovat

Naprosto chápu, proč budeš mít noční můry...:D Muselo to být otřesné... :D :D

S tou soutěží - chápu jak se cítíš... ;) :D

5 BRENDA* | Web | 26. ledna 2011 v 20:42 | Reagovat

jo v pohohdě ;) mě to nevadí :) já tuto neberu vážně víš :)

6 Demonies | Web | 26. ledna 2011 v 21:15 | Reagovat

Fotbal??To mi připomíná náš floorball, dost podobný(růžový dres, jak jinak, zas vyšel na mě že??), až na to že Já jsem dostala hokejkou do hlavy....no super.
Matika?Co to sakra je? to slovo neznám od 5.třídy :-D a nakonec fyzika, my to máme super, máme učitelku rusku a tak máe i to svaté právo říkat že tomu nerozumíme(heč) :-)

7 Demonies | 26. ledna 2011 v 22:18 | Reagovat

Udělat dess??Jasně,budu ti vděčná. Né děsná nejsi(nechápe proč??)
Florballkou do halvy??no, byla to celkem pecka, ale díky bohu, stalo se ze mě jen TOHLE, né vážně, měla bych si zají k psychologovi, ale to se dá odložit né? :-D  :-D

8 toxickyodpad | 27. ledna 2011 v 10:18 | Reagovat

Ha! To mi pripomína naše školské zápasy pri ktorých tiekla krv. Boli sme tak agresívna banda deciek že ragbisti by sa mohli hanbiť :-D

Jo. Rotor1 sa neskloňuje :-D
Je to prezývka ešte zo školy, kedy som si dal závody s rýchlošľahacím strojom, a vyhral.
Tá poviedkárska súťaž ma mrzí :-(

9 ijak99 | Web | 27. ledna 2011 v 21:06 | Reagovat

MAŠ PŠKNÍ BLOG OKOMNTUJ MY PLS :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama