Xaver... nový kabát tohoto blogu

6. ledna 2011 v 21:49 | Cassie |  Krabička od sirek
Cha, chá, konečně jsem dala pryč můj nádherný (ironicky) Novoroční dessing - pápá Justýno I. Krvavá, nastupuje někdo nový... někdo kdo se jmenuje Xaver -


Jé, opět informativní článek asi by to chtělo nějaké to spestřeníčko, ale opět se musím náležitě rozloučit se starým dessem.
Ano, stále nejsem žádná grafička, ale to snad nevadí, mně se můj výtvor poměrně líbí, je takový... modrý? No, fajn, mám ho ve dvou barevných provedeních, heč.

První neoficiální, které nebylo schváleno profesionální komisí kakových bobů naleznete ZDE, podle mého skvělého úsudku by to byl hodně originální dess, příště ho asi udělám v takovýhlech barvách, vypadá to zajímavě. Mně se to popravdě líbí snad i víc než Xaver, mimochodem tohle je Xaverův brácha - Zpytihněv, jo s písmenkem Z a basta!
XAVER
Xaver
A já nebudu lhát, Xaver se mi z mých výtvorů zatím líbí nejvíc. Já vím, tohle písmo používám už po druhé, na příště už mám jiné, ale tohle se mi prostě líbí. Tečka. Mimochodem - zázrak, po dlouhé době není v záhlaví ani zmínka o krvi, což je super, tentokrát se řídím heslem I love night, protože noc je konec konců nejlepší období dne, a to mi nikdo nevymluví.

Kurník šuplík, éééj, cooo, nééé, kuc, flus, kaš, kaš!

Ne, musím vypnout počítač, musím si dopsat zemák a my píšem z chemie a zemáku, no, kurva?! Co jiného říct. Takto jsem to mohla nejslušněji vyjádřit, dneska se mi budou zdát krásné sny o gilotině pro zeměpisáře a dějepisářku. Muhahaha. No, jo, jsem šíleně zvrácená, ale to už není můj problém (ne, za psychiatrem nepůjdu, ne, ne, ne!).

Z toho vyplývá (jsem jak dějepisářka), že jsem očividně pěknej magor a že budu muset končit, když mně to RPGčko tooolik baví, co mám asi dělat?

No, fakt už mizím... JEŠTĚ DOTAZ; Kdo z Vás mi žere volný čas, zloduši?! Přiznejte se a čeká na Vás mírnější trest...


Já fakt musím pádit, zejtra snad napíšu něco smysluplnějšího,

Ciao,
Metal s Váma,
Cassie


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 darkmiss | Web | 7. ledna 2011 v 16:25 | Reagovat

Hustýýýý...tu smrtku v záhlaví znám, ta je moje oblíbená :-D Ta modrá je taková...hm, modrá? Jo, už to tak bude. ta modrá je modrá :-)

2 Suzuki "Takarai" Miu | Web | 8. ledna 2011 v 11:23 | Reagovat

Hustý...
Ten Zpitihněv... To vypadá jako kdyby si někdo dal dvě kila LSD, což? Přiznej se! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama