Zejtra jdu do školy v pohřebním

30. ledna 2011 v 16:17 | Cassie |  Krabička od sirek
... Snad všichni chápou, ne?

Ne, že bych z toho měla deprese, ale zítra nastává soudný den, ehm, soudný jak pro koho. Můj mozek stále jede v úsporném režimu, takže mi ani není dovoleno zoufat a prožívat sebevražedné deprese nad tím kusem papíru, kterej mi možná ovlivní budoucnost. Prostě kus papíru, cár, kterej můžu beztrestně ignorovat, i když matičce se protočí  oči v důlku a padne na záda. Což není dobré, očividně budu muset hlídat tu malou zákeřnou věc (myslím, že se tomu říká sestra) až bude maminečka milovaná v nemocnici kvůli infarktu či nějaký podobný nemoci nebo zkratu.

Ehm, je dost možný, že budu mrtvá já, tudíž si na sebe vezmu oblečení použitelný rovnou na pohřeb, rodičům ušetřím práci. Možná bych si místo báglu mohla vzít v podpaží rakev. Heehm. Náhodou to zní poeticky. I když, já se normálně oblíkám jak na pohřeb, takže tím zase ušetřím práci sobě. Ale mám jednu podmínku, chci bejt pohřbená z gládama, který nemám. Menší sek. Chyba v matrixu, ale velká chyba v matrixu.

Fajn, mám dojem, že naši zase nějak nešílí, můžou bejt rádi, že jsem z tý matiky nepropadla. Aha, čím to bude? Jasně v pololetí se propadnout nedá.

Ha, konec vykecávání se o nějakým cáru papejru.

Mám dojem, že se možná ani nedožiju rána, matička už na mně třikrát byla řvát, že se neučím.  Jak povzbudivé, to si nemůžu dát pauzu (pauzu? Od čeho prosím tě, vždyť na to kašleš furt! No, jo, drž hubu!) ani před vysvědčením? Já chci prázdniny, já chci noc upírů *fňuká*, i když ani nevím jestli se bude Lizz k nám chtít, nu, kdyžtak to absolvuju sama. Jáj, vážně už bych měla předstat s tak ukňouranejma článkama, jinak si odradím veškeré četnáře, o kterých se (bláhově) domnívám, že na tento blog chodí kvůli článkům a né jen se zasmát mé ufňukanosti v posledních dnech.

Délka mých článků rapidně klesá, stejně jako moje slovní zásoba a chuť cokoli dělat. Poslední dobou jsem vážně na pokraji znuděnosti, chtěla bych si s někým pokecat, aha, už druhá chyba v matrixu, nikdo nemá zájem poslouhcat moje kecy bez hlavy a paty.
Kurva, Cassino, ty čubko, koukej už přestat s těma sebelítostivýma kecama!
Sakra, Cassie, můžeš už prosím přestat s těma sebelítostivejma kecama?! Za chvilku budeš jako nejmenovaná slečna, na kterou si každej zasedl a nikdo jí nemá rád.

Páni, můžu si do zásoby přihodit další článek o ničem, to je přece skvělé, ne? Ne?! NE?! Ne.
... áha, jinak jsem vážně psychicky v pořádku, nebo budu... jednou.
Mám dost třech teček, mám dost všeho. Právě se dívám oknem na západ slunce a čekám zelenej záblesk. Jaj, jen bude asi jenom nad mořem... Jak, že nevíte o co jde? Piráti z Karibiku, ne - ? Neinformovaní jedinci, kulturní barbaři, styďte se.
Okamžik pravdy - žááádnej záblesk, chci domů moře hned.
Jaj, mně zase jednou šiblo, sestra (jdou jí dva a půl) kouká na Piráty z Karibiku 3 už asi po sedmé za sebou, vážně mi z toho jebe. I když pohledu na Johnyho Deppa jako na sexy Jacka Sparowa se prostě nabažit nemůžu, ehm, co to tu melu? Fajn, já radši... mizím.

Cass
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Grellie Keiniku Sang (krátce řečeno Moi) | Web | 30. ledna 2011 v 17:32 | Reagovat

Já si zítra beru do školy kulomet (kterej mám přibližně tak jako ty máš glády), páč budu o třídu níž - zbytek je na lyžáku. Už to vidím, zase budou zmatku, že si ti dva lůzři co nejeli nemaj kam sednout :-!

2 VelííQ | Web | 30. ledna 2011 v 18:02 | Reagovat

Mě si neodradíš nikdy. :P Teda, jenom kdybys mi napsala, že mé komentáře jsou trapné a já jsem naprosto blbá, a že ty bys mi zakázala na tvůj blog chodit. No tož by se ti asi nepovedlo.

Jinak, ty máš z tej matiky fakt pětku? Ejej.

3 Cassidy Halliwell | E-mail | Web | 30. ledna 2011 v 18:04 | Reagovat

Tak to já bych tam asi měla jít rovnou mrtvá :-) i když na tom nejsem zase tak špatně, když uvážím, že někteří borci u nás mají i šest pětek. :-! (oni jsou schopni hledat Český les u Prahy ) :-)

4 Čip | Web | 30. ledna 2011 v 22:43 | Reagovat

Já do školy nechci jít vůbec, chci si ušetřit život... Ikdyž, tam prostě budu muset... Umřu!! Takže, budu si muset dopředu objednat pohřeb, snad to za tu dnešní noc stihnu xD.

5 paní archivová | Web | 31. ledna 2011 v 9:59 | Reagovat

Heh, jsi vtipná :) Já si zrovna vykašlávám plíce z těla.. a mám cosi jako prasoptačí zmutovanou chřipku.. takže lehárkuju doma. *muhaha smích*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama