Juhů, džůva... vážně jsem na tom s nadpisy špatně!

23. února 2011 v 23:19 | Cassie |  Výžblepty
Můj krásný dnešní den a další čmáranice, tentokrát Undertaker a Grell.
Muhaha, dneska jsem se chovala jako dobrý člověk, nevěříte, co?
Edit: KDE JSOU MOJE KRÁSNÝ ODSTAVCE?!


Tentokrát nezačnu obrázky abych vás neznechutila natolik, že by jste můj článek napsaný v novém editoru rovnou zakřížkovali. Já si věřím, že to neuděláte, i když poslední dobou mám jistý pocit, že to dělá čím dál tím víc lidí, téda fakt netuším čím to bude. A taky poslední dobou moc používám ironii a prapodivné citoslovce, ale to je vedlejší a naprosto nepodstatná věc, což mi připomíná, že tuhle větu taky používám s oblibou. A víte co by mně zajímalo? No, vědět to nemusíme, tak to opomeneme... a nebo ne, co je na mém blogu tak zajímavého (jestli něco), že sem chodí tak dobré blogerky (Grellie, Rebecca, VelííQ, Cassidy... ehm, to je snad vše, moje nejoblíbenější, snad jsem nikoho nevynechala, ostatní oblíbené sem radši nelezou, nebo nekomentují) ? - to fakt nepochopím. Takovýhle zapadlý plácek blogového světa, ale budiž, vážně nehodlám nikoho vyhánět, já jsem jen ráda i přestože jsem zmatená, opět jsem si dneska pročítala staré články a valila jsem bulvy nad tím jaké nesmysly vznikají z mé chytré makovičky. He.
Každopádně kritozováním tohoto koutku náležícího mému Majestátu nic nezískám, takže popojedu k něčemu... zajímavějšímu, tedy jak pro koho.
Dnešek byl dost netradiční, tedy alespoň pro mně, já vím, že u jiných rodin je to nejspíš dost běžný, jenžé, my nejsme tak úplně normální, eh. Zkrátka a dobře jsem téměř celý den strávila v přítomnosti mé matičky a sestry, a žiju! Hustý, že jo? Ne, ale fakt, dneska byla docela sranda. Ráno jsem byla zbuzena a přinecena hlídat tu malou příšerku, která je až nějak moc hyperaktivní. Připomíná mi mně, když jsem byla malá. Následovně jsme byly vykopnuty na nákup, jenže sestře se zrovna moc nechtělo, tak jsem jí nakecala, že jdeme na dobrodružnou výpravu a že zachráníme svět (jsou jí tři, tak žádný kecy, dobře?!). Nákup byl úspěšně proveden a cesta zpět proběhla bez nežádoucích komplikací, tudíž jsem Dráčeti, jak svou sestru blahosklonně nazývám, nemusela nacpat do její drahocené pusinky ani svoje ponožky, bez kterých by mi byla věru velká zima. Nadále jsem doma pomohla s úklidem, což moc často nedělám - tak jednou do roka. Přijela k nám jedna mamčina kamarádka se synem, který je mladší ještě než Dráče a dcerou, která je o rok mladší než já, bárbína. Přesto jsem se s ní docela zasmála, když už nic, tak hlášky dobrý.
Celý den jsem věnovala Dráčeti, které se mi odměnilo tím, že mně vzalo dětským piánkem po hlavě. Očividně se vrátím k tomu svému "Pohlídej ji, prosím." "Fakany nehlídám", jsem prostě dobrej člověk od morku kostí, altruistka každým coulem. Ale ne, jinak jsem se fakt pobavila, přestože je moje sestra trošku nahlavu a v létě jí budou tři roky, i přesto všechno dokáže plácnout skvělou větu přesně v ten vhodnej okamžik, na to má talent už takhle malá, prostě komediantka, ale jeden by se z ní zbláznil.
Mimochodem, ta mamčina kámoška se rozhodla, že Denča (ta její barbinoidní dceruška) by k nám neměla jezdit, jelikož jí kazím *ďábelskej smích*. Jejich malej se mně z počátku bál, když jsem vešla do místnosti, tak začal řvát, to jsem vážně takovej zjev? Asi jo, ale co s tím nadělám.
Právě poslouchám po jedenácté písničku Smells Like Teen Spirit, interpreta netřeba zmiňovat řekla bych. Stará dobrá a hlavně návyková písnička, vyloženě droga. To mi připomíná, že (poněkud otřepaná fráze) plánuju začít hrát na kytaru. Přiznávám, že jsem opravdu hudební antitalent, nejsem schopná tu kytaru vzít ani správně do ruky, ale to přece nemění nic na tom, že se o to aspoň pokusím... od září plánuju nájezdy na lidušku, možná. (Písnička puštěna po dvanácté)
Zejtra vyrážím do ulic tohoto zapadákova poznávat nové lidi, jedna, velmi nerada, ale nazvu ji kamarádkou, mi slíbila, že mne seznámí s metalistama, jejichž existence mi byla prozatimně utajena. Jsou to kluci a všichni tři starší patnácti let, ale tak co, kámoši můžem bejt i tak, řekla bych, i když není jistý, že budou v tom báááru, kam budu zatažena na colu, ale prej s devadesátiprocentní pravděpodobností, muhaha.
Dneska jsem zase neudělala nic do školy, ale tak co, zejtra je taky den - Nejsi doma, jsi s Dixxy! - tak pozejtří - Jsi s Lizzy! - tak popozí - Antipixelka! -... Sakra, no, nic.
Každopádně má velectěná osoba se vytrácí do postele s knihou Pistolník od Kinga, prvním díle série Temná věž, bwhaha, dneska jí začnu číst. V pondělí mi totiž vyprší výpůjční lhůta, mimochodem, už jsem se zmiňovala o tom, že mám sklony dělat věci na poslední chvíli a zapomínat? Ehm, to mi připomíná, že jsem na něco zapoměla... určitě... JO! Už to mám;
GRELL
Dost divný. Nepovedlo se mi to. Možná, že kdyby to bylo barevný tak je to hezčí, jenže nastala menší chyba v matrixu, Cassie nevede pastelky, fixy ani podobnou havěť. Mám jen černou pastelku, která už není zrovna velká, ale kdo by to řešil...
Tohle je jakože detail. Tahle kvalita fotek mně tak ubíjí, prostě blbý světlo, co dodat. Mhm, píšu si do diáře, že si musím pořídit nějaký barvy.
UNDERTAKER
Opět foceno v dosti blbém světle, a deptá mně jak jsou vidět veškerý části tou pastelkou, ty jednotlivé tahy... vždyť na originálu, který se již stkví na mé zdi (eh, to je tak poetické!) to vidět není, tak nevím co ten mobil blbne. Mimochodem ten jeho vohoz není malovanej naschvál, v první verzi kdy jsem ho malovala jsem namalovala "detailně" i ten jeho hábit nebo co to je, a nevypadalo to vůbec dobře, takže v překreslené verzi to je jen takhle. Chm, můj prozatimně jedinný, jakože mírně vystínovaný obrázek a líbí se mi! To je co říct, protože já svůj výtvarnej antitalent nesnáším. Tak a teď mi došlo, že já nemám na nic talent, vlastně jen na vymejšlení nesmyslů, to je na nic, ale co, už jsem si zvykla. Ehm, kdybych ten obrázek nekreslila já, tak ani nepoznám, že to má bejt Undertaker /Hrobař/, ale to je přece vedlejší, já z toho mám dobrý pocit. Jé, mírně jsem se rozkecala, tak přihazuji ještě detail.
Řeknete mi někdo co tomu mobilu hrabe se světlem?! Fajn, tohle jsem šoupla pod babiččinu lampičku a nebypadá to tak zle, muhaha. No, dobře, uznávám, nevypadá to ani dobře a bohužel to není světlem. Ale beztak mi to takhle připadá umělečtější, chm.
Sakra, právě jsem si uvědomila, že mám bejt ráno v sedm na vakcinaci, to je na pytel, to už si asi nebudu číst. Ale co, kašlu na to, jdu si číst.
Démoni s vámi, Sebby se mnou! /Jak originální/
Cassie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 VelííQ | Web | 24. února 2011 v 8:36 | Reagovat

heh, jsi mě pobavila a potěšila... :) :D eeem... :D máme počítač na instalaci, tak se nediv, když nebudu psát komenty, jen tak nějak nemůžu... :D doufám, že bude brzo zpátky, protože už to je se mnou vážný... :/ :D no obrázky jsou náhodou pěkný... :) líbí se mi ten (druhý) jeho úsměv :P :D taky nemám ráda, když musím hlídat malý děti... :D

2 Lawiane | Web | 24. února 2011 v 9:58 | Reagovat

Ta zmíněná písnička je návyková, přestože nezmíněného interpreta neposlouchám, tuhle písničku si často zpívám v hlavě. Pročítání si starých článků je dobrá zábava, člověk se kolikrát vážně dost pobaví, nad tím, co to mlel. A dobrodružná výprava na nákup? Já chci taky! :D Zachránili jste ten svět?
Hej a sorry, že jsem tu déle nebyla.

3 Cassidy Halliwell | E-mail | Web | 24. února 2011 v 12:00 | Reagovat

Ty jo, to musela být zábava! Já si toho hlídání užila o prázdninách (nejdřív jeden bratranec a sestřenice, potom druhej bratranec a sestřenice) a bylo to zajímavé. Takhle jsem po tom vypadala: 8-O
S nadpisy na tom zas tak špatně nejsi, alespoň jsou originální :-D Koukám, že Svět ještě existuje, takže se vám ho podařilo zachránit! :-)

4 Moi Keiniku Sangová | Web | 24. února 2011 v 18:39 | Reagovat

Moje kreativita u nadpisů taky značně pokulhává...a ten olampičkovanej Undertaker je dokonalej!!!!! Btw, taky máš doma příšeru, jak tak koukám...ta moje je o dva roky starší než ta tvoje...myslíš, že by byl ochotní se navzájem sežrat?

5 Danny | Web | 24. února 2011 v 19:23 | Reagovat

Moje nadpisy nebývají tak hrozné,jen prostě děsně dlouhé :)...mjo a děsně ti závidím,prtože mě po megageniální změně blogu přestal blog fungovat a nefunguje pořádně nikomu,kdo má Explorer...super,no.Doporučuji autorům,aby to spravili,nbo si od tebe půjčím tupou sekyrku a pošlu jim jí...A ty nadpisy nemáš zas tak děsivý-i když jsou šílené,upoutávají pozornost!

6 Evelin | Web | 24. února 2011 v 21:17 | Reagovat

Jé, kéž by mojí sestře byly taky tři, bavilo by mě nakecávat jí, že jdeme zachránit svět :D.
Já bych náhodou Undertakera poznala, a to ho ani neznám :D. A taky bych řekla, že na té poslední fotce to vypadá hezky umělecky.

7 Kláša, Flaška... | E-mail | Web | 25. února 2011 v 22:19 | Reagovat

Není to k článku, ale mohla bych se na něco zeptat? K soutěži u Rebeccy 1. kolo. Nezveřejnila ty články, prý předpokládá, že si je zveřejníme sami. Navíc jsem slyšela, že tvůj byl skvělý a ať jsem hledala, jak jsem chtěla, nenašla jsem ho tu a mooc bych si ho chtěla přečíst. Máš vážně super styl psaní, navíc dost podobný jako má Darkmiss, který naprosto zbožňuju. Nemohla bys to zveřejnit nebo jestli už to někde je, poslat mi odkaz nebo mi to poslat na mail? Byla bych ti moc vděčná

8 Aiko | Web | 25. února 2011 v 22:37 | Reagovat

kde si vzala, že neumíš kreslit?? :-D ano stal se zázrak, já komentuju, žiju a píšu zase SLG :-D  :-D  :-D

9 VelííQ | Web | 26. února 2011 v 19:30 | Reagovat

Cassie!!! :D To mi nedělej!! :D Néé... :D Právě jsem dočetla poslední kapitolu Srdce temnoty. Uhá... To je tak úžasný...!!  :D (Jo jsem cvok) Já chci další kapitolu... :(( No táák... :D :D Ehm... No nechtěla by jsi ji napsat? :-D Páč já se asi zcvoknu... :D Což už ostatně jsem no... :D Ale to neřeš... :D Ne, je to naprosto úžasný, ty tak nádherně píšeš...! :D Už se uklidnuju... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama