Fuck me, I'm a celebrity!

19. března 2011 v 21:25 | Cassie |  Výžblepty
Nanana, vůůůůůůbec nevypadám jako největší pošahanec ve městě, nanana. Absolutně tak nevypadám, fakt ne... nanana.
Pro rejpálky - nejsem a nebudu diskantka, AVE METAL! (Ne, nejsem magor, ani trošku!)


I'm on the top
There's no luck
Never turned around to stop
Make my move
Make you move
Make you wanna hear me talk

Fajn, kdo z vás poznal z nadpisu a první sloky o jakou písničku (spíše video) se jedná? Hlašte se. Nu, kdo to poznal? Vsadím se, že mininimálně čtyři lidi (pokud dotyčné dámy budou číst tento článek) to poznají.
Je to taková jetá diskantská písnička od týpka jménem Jeffree Star (nemám páru jak se to píše, neukamenujte moji geniální maličkost!) . Ale to fan made video, ú. Jistě, opět jde o Kuroshitsuji. Já sem to video hodím, ale až na konec článku. Heh.

I'll make you hot
Make you rock
I'll leave the world in shock
I'm your tease
I'm your fuel
I just wanna see you drool
On your knees pretty please
You wish you were my main squeeze

Myslím, že se na mně lidi dívají jako na blázna normálně. Červeno černý háro, vytahaný hadry, těžký boty, černej koženej plášť, hromada náramků a prstenů s lebkama a obdobnou havětí, bílej xicht a kruhy pod očima (z nedostatku spánku) prostě "look alá zombie". A teď si představte takovou prapodivnou existenci kráječí po městě, prospěvující si tuto diskantskou písničku a předvádějící u toho takové prapodivné "taneční" kreace. Zajímavá představa, že? A ještě si k tomu představte to zombičí individum na koloběžce. Ještě zajímavější představa, co? No a tak to semnou nedávno vypadalo. Normálně takhle jezdím a prozpěvuju si něco tvrdšího, třeba Iron Maiden, AC/DC a obdobný věci. Nedávno to bylo zase Smells like teen spirit (nemám Nirvanu zrovna v lásce, ale tahle písnička je nehorázně a nepopsatelně chytlavá).

L - L - L - Luxury...

No a poslední týden (možná) trávím tím, že si zpívám tuhle písničku... je totiž příšerně vlezlá a usadila se mi v hlavě a zatemňuje můj jindy bystrý a neomylný úsudek. Myslím, že jsem Lizzy docela štvala, když jsem si pořád do kolečka (hlavně o odpoledničkách) zpívala refrén. No, ještě lepší, už to umím celý, kompletně. A vážně mně to štve, protože mně se ta písnička tááák nelíbí. Ale je vlezlá a chytlavá, navíc to video k ní je žůžo, dokážu na to koukat tři hodiny v kuse - fajn, nezkoušela jsem to dýl jak dvě a půl (jsem zvrhlá a zvrácená, sakra!).

Fuck me
I'm a celebrity
Can't take your eyes off me
I'll make you fuck me just to get somewhere

Fuck me
I'm a celebrity
Can't take your hands off me
I know you wanna suck me what you waiting for

No, myslím, že toho nechám a začnu se věnovat něčemu užitečnějšímu než mému zvrácenému vkusu ohledně ošklivých písniček, které si neustále broukám (v mém případě nemůže být řeč zpěvu... protože já jsem svůj vlastní zpěv viděla jen z rychlíku).

Lip gloss and lollipop
Let's rock our water pop
Can't take your eyes off me
I'm all that you can see

Opět začnu polemizovat o tom příšerným despotickým indoktričním systému, jehož skrytým cílem je zadupat do země kreativitu, veškerou originalitu a zároveň rozdrtit svobodnýho ducha. Ano, řeč je o škole (no jo, v poslední době se velmi ráda oháním slovy, kterým skoro nikdo nerozumí... ale co, stále existuje tetička wiki, která moji řeč ráda přeloží do normálního jazyka mých vrstevníků...). Ano, škola je poslední místo kde bych trávila čas, občas mám pocit, že tam z nudy budu hryzat lavice, což by nebylo zrovna estetické. Ale v poslední době jsem si našla dobrou zábavu, pořídila jsem si obyčejnou tužku, takže si čmárám. Poslední výtvor byl Grell, jehož jsem následovně celého vybarvila linerem (jo, zní to paranormálně a neuvěřitelně) - tedy jen ty vlasy, brejle a takový ty červený serepetičky - ou, vlastně plášť je asi třema červenejma pastelkama, z nichž ani jedna nebyla moje a ani jedna neměla ve skutečnosti červenou barvu. Tedy ta poslední, kterou mi půjčila Lizzy červenou barvu měla, jenže už nebylo možné přečmárat předchozí vrstvy ani pokus vygumovat je nezabral. Hm, nevím proč to tady řeším, beztak to nikoho nezajímá.

Lip gloss and lollipop
I'll make your feet drop
Can't take your eyes off me
I'm everything you wanna be

Hm, nevěřili by jste, jaký dovedou tři lidi (lidi?! no... neberte to tak doslovně) udělat brajgl. Ano, prostě tři spořádané studentky gymnázia, ehm. Prostě největší drsňačky z Náchoda, jako takhle jsem se dobře nepobavila, ale lidi na nás koukali hodně zvláštně. Nevím, nejspíš chtěli můj autogram, to se občas stává, když je jeden slavná osobnost nebo bohyně chaosu. Ne, vážně, děkuji Lizzy a Pukky za prodloužení mého života, což je trošku nesmysl, ale nevadí...

Hm, mně už nebaví vypisovat text, je to nuda. Si to poslechněte nebo si text vygooglujte.

Jo, vy vlastně nejste seznámeni s faktem, že jsem první smrtka ženského pohlaví, že jo? No, ví to zatím jen Kláša, která je druhá... - Tak to vypadá, když začneme psát jednorázovou povídku a zjistíme, že už máme napsáno 15 951 slov stále se neblížíme ani k vzdálenému konci. Hm, tak je čas to rozdělit na kapitolovku, protože tohle by se vážně asi nikomu nechtělo číst na jeden zátah, řekla bych. Tedy pardon, už to má 16 434 slov. Hm, my s Klášou teda jedem.

No, jo, musím říct, že jsem našla svoji spřízněnou duši na psaní... a obě máme úchylku na flašku a řešíme hodně zajímavý věci... ale to tu nebudu rozebírat, vážně bych vypadala jako zvrhlá a až moc perverzní... Uhm, už teď jsem toho řekla moc, nanana.

Mimochodem, dnes mi byl zabaven internet s tím, že jej dostanu až za týden... nakonec moje psychologie zabrala a mám ho zpět i když dnes jen do půlnoci, ale i to je vcelku dobrý!
No nic zase jednou po stopadesáti letech přihazuju článek úplně o ničem, to je tak povzbudivé. Ale i tak se musím pochválit! Zvládla jsem dopřeložit tu mangu a Lizzy jakožto zběhlá editorka a překladatelka mi to neomlátila o hlavu, takže se možná vrhnu i na další díl. Taky kvůli VelííQ, kterou jsem prý potěšila a to těší mně, že jsem to nedělala zbytečně.

Hm, že neuhodnete co teď poslouchám? Nirvanu... Smells like teen spirit, už jí slyším zase po čtvrté... sakra, že já si ji pouštěla. Chtěla jsem vyhnat z hlavy Lollipop luxury, ale teď zase nevyženu tohle... zač moji geniální maličkost trestáš Sebby?! Ha, už to neposlouchám! Naši mně seřvali, že prej Míša jde spát...Hm, super, no.

Mimochodem, dneska jsme koupili kompletní diskografii Komunálu (Komunální odpad, pro nechápavé) za necelý čtyři stovky a s plakátama. To je docela dobrý, ne, že bych Komunál nějak moc žrala, ale je to dobrá muzika, to se musí nechat.

Hm, je dost možný, že v úterý bude můj poslední den... tedy, spíš ve středu. Tak takhle, v úterý jedu na Kabáty a domů se nevrátím před třetí ranní a ve středu musím do školy. No, to vypadá na moji smrt, ještě máme takový ty inteligentní předměty, náš rozvrh na tělák - Matika, chemie, tělák, tělák, informatika a fyzika... jo, je to jeden den kdy se sejdou ty nejhorší předměty, uh, ale musím to přežít, protože v pátek se jede do Brna. Ne, že bych nějak zbožňovala historii a tolik se těšila na prohlídky všelijakejch památek, ale pokud to dobře dopadne (i když o tom pochybuji, ale naivně se v to snažím věřit) tak se tam sejdu při volné hodince s nějakýma lidma. No... aspoň s Klášou by to mohlo klapnout, jinak jsem to s nikým detailně neprobírala. Jen mám strach o bezpečnost světa, jelikož tolik magorů po hromadě prostě nemůže dělat dobrotu. Přemýšlím, že se ztratím, taky skvělej nápad, ne?
Hm, už ten článek je fakt totálně o ničem, takže už ho pomalu ukončím a to tím slibovaným videjkem. Uhm, to zní jetě, to takhle napsat.

Vážně geniální video... no... tak já mizím, mimochodem, už máme skoro 17 00 slov, taky dobrý... Hm, to asi vážně nebude jednorázovka. Takže tedy, loučím se!

Démoni s váma, Sebby semnou!
Cass
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra | Web | 19. března 2011 v 22:15 | Reagovat

Tu písničku si radši pouštět nebudu :D:D:D

2 VelííQ | Web | 19. března 2011 v 22:57 | Reagovat

á přejela jsem to jen v rychlosti.. :D máma mě vyhazuje... :D no viedo zkoukn uněkd ypotom, poselchla jsem si jenom pár sekund... no není to můj šálek kafe.. :D :D ale orbázky jsou zajímavý... :D no jináč... musíš vypadat fakt zajímavě... :D a dál... kdybys přeložila další díl ani nevíš, jak bychti byla vděčná... :D Protože jak jsme zjistila, má angličtina je fakt hrozná... :D ale to se neřeší... :D :) dále.. no.. ještě odpovídám na to kouření- je fajn,m že i přesto, že kouří tvá rodina to vydržela a nekouříš.. většinou právě ty děti kouří... ale too... jo mám na to přísnej názor... dyštak jsem odpovídala to k tom učlánku tak ... :D  nic spěchám... :D  ahoj :D

3 Moi Keiniku Sangová | Web | 20. března 2011 v 9:50 | Reagovat

Ííííí, já to miluju a to jsem na tom stejně jako ty :-D  :-D

4 Cassidy Halliwell | E-mail | Web | 20. března 2011 v 10:12 | Reagovat

ta písnička je dobrá, teď jsem si jí pustila "jupíí" :-)
já jsem na tom obdobně: zrzavý vlasy do půli zad, křiklavě barevný tričko a k tomu jeansy - typickej klaun :-D a ještě ty hlášky.... já si fakt přijdu jako klaun
no nic, Cassidy končí. Howk, domluvila jsem.

5 Camellia | Web | 20. března 2011 v 11:18 | Reagovat

ta písnička je fakt jetá, ale ono to k tomu videu sedí...

6 Kláša, Flaška... | E-mail | Web | 20. března 2011 v 13:37 | Reagovat

Hmm,já jsem si to pouštěla minulej týden :-D Jako samozřejmě, že jsem to hned uhodla :-D To Brno vypadá nadějně, navíc si myslím, že Terka s tím taky počítá. Ještě si raději půjčím mapu od spolužáka :-D. Známe svoje lidi :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama