Plánovaná apokalypsa a středeční pařba!

24. března 2011 v 21:05 | Cassie |  Diary
Pokud vás zajímá podrobnější informace o zítřejším konci světa nebo prostě jen chcete vědět jak se Cassie ve středu bavila... tak můžete rozkliknout následující článek. Pokud vás konec světa nezajímá (hm, tolik flegmatiků...) a to, že Cassie se ještě teď nemůže hejbat je vám volný - mám pro vás novinku, v pravo nahoře je taková ta divná věc složená z dvou čárek, křížek se tomu myslím nadává.

Jako v úterý to byl dost nářez. Přišla jsem ze školy, rychle jsem si s(z)pakovala věci a hurá autobusem na Deštnou. Jo, busem a dokonce nás vezl autobusák, kterej nás následně vezl na koncert, ale to je šumák a navíc se k tomu dostanu. Tak na deštný jsme během deseti minut měli udělat vše potřebné a vyrazit autem ještě s jednou ženskou a tím autobusákem do Hradce. To vše potřebné bylo přelejvání fernetu a vodky do placatek, což byla nehorázná sranda, protože můj talent vylejt cokoli co vezmu do ruky se opět projevil. Chudáci ze mně byli všichni na nervy, když se mi povedlo rozlít tu drahocenou tekutinu a následovně její pozůstatky, které zůstaly na !čistém! stole oblíznout (hm, to nevíte, že Cassie je tak "trošku" čuně?!). Ale bylo to cajk.
Nasedali jsme do takové malé nákupní tašky, do puntíka (ošklivý auto, mocinky ošklivý, tfuj!) a vyjeli jsme směr Hradec. Po cestě jsme řešili debatu, kdo to propašuje, no, samozřejmě, že pašeráctví vždy zůstane na mé maličkosti, jak jinak.
Na místo jsme dorazili relativně v čas a pak nastal zádrhel. Jo, nebyli lístky. Maník, kterej měl naše lístky ještě nebyl ani v Hradci a to koncert měl začít do deseti minut. Byla jsem fakt nerví, už totiž skoro zavírali dveře. Vytočila jsem číslo a toho maníka pořádně seřvala ať si laskavě mákne, samozřejmě, že jsem nezapoměla dodat, že posílám pusu. Ehm.
Nakonec jsme propásli kousek první písničky, Tibor dorazil a já byla spokojená. Když jsme tam přišli musím podotknout, že to byl pro má sluchadla (uši) velký šok. Na první dvě písničky jsem se držela u té party důchodců a kejvala hlavou, jakožto nejdivočejší projev v okolí. No, docela zoufale jsem se snažila nemlátit hlavou a rukama jako kdybych dostala ránu elektrickým proudem. Tibor, oznámil babičce, že bych si měla jít pořádně zapařit do kotle. Ta byla radikálně proti, ale nakonec byla prosazena vůle Tiborova a já štěstím bez sebe jsem se vydala do víru skoro dvojhodinového skákání, mlácení rukou, hlavou, hraní na imaginární kytaru... prostě metlení. Docela ironický bylo, že jsme tam pařili a kousek od nás se divokému "tanci" oddávali dva diskanti, jejichž pokus napodobit ostatní byl značně směšný.
Musím říct, že to byl dobrej nářez. Hráli převážně starý písničky a z novýho albíčka asi jen čtyři... Musím říct, že obvlášť Malou dámu jsem si užila. Když to zpíval a byl na naší straně podia tak se pořád díval na mně a chlápci okolo mně taky, bylo to úžasný a děsná sranda.
Taky podotýkám, že jsem neslyšela vlastního slova a to jsem veškerý texty vyřvávala nahlas, ještě dneska mám chrapot. Fakt bomba pecky, mám spoustu videa a fotek, který sem plánuju hodit... jenže už asi nehodím, když zejtra je konec světa a dneska se mi nechce... no, nevadí to se vsákne.
Po koncertu jsem neslyšela vůbec nic. Ale vůbec a ostatní na tom byli stejně, musím říct, že jsme se dorozumívali jakousi podivnou znakovou řečí a divokou bezeslovnou artikulací. Na místě jsme tvrdnuli ještě hodinu, páč si museli všichni dát kafíčko a pár panáku (dá rozum, že krom řidiče)... a mám důkaz, že svět ovládnou bagety! Pokud sem jednoho dne hodím ty fotky, tak tam bude vyfocen i onen materiál, dokazující vzestup populace baget!
Po cestě jsme se dvakrát otáčeli kvůli dilematu, jestli pojedem na Deštnou a já pak druhej den pojedu do školy busem, nebo jestli si přidají hodinovou cestu a odvezou mně domů. Domov vyhrál za což jsem byla ráda, protože a jelikož jsem mohla spát o dvě hodiny dýl než bych spala na Deštný.
Druhej den ve škole byl... já ani nevím, byla jsem tak vyřízená, že jsem sotva držela otevřená má ctěná kukadla. Potřebovala jsem od někoho morální a psychickou podporu, v podobě komunikace, abych se aspoň trošku snažila přemejšlet. No, nikdo tak hodný a milý se nenašel a já opět upadla do stádia mé oblíbené deprese. Jojo, jsem holt trošku psychicky mimo, ale to je vedlejší... už bych se chtěla dostat k té zkáze tohoto prachsprostého a bídného světa.

APOKALYPSA

Kdy: 25. března 2011
Kde: Všude na tomto světě
Z důvodu: Děsivého původu... Můžou za to Bohové! (Lathenie , Lorian a nádále i Moi a Kláša)
Vážení pozemšťané, se srdečným úsměvem Vám s radostí oznamujeme, že zítra proběhne totální destrukce Vaší ubohé planetky, která nic nevydrží. Proběhne ve dvou časových termínech, které zde nebudu zmiňovat, protože a jelikož by jste určitě chtěli být přítomni při zrodu Apokalypsy a to nemůžeme dovolit - výrobní tajemství. Proto Vás chceme požádat, aby jste nepanikařili až svět ozáří podivné radioaktivní záření a Země se začne rozpadat... jsou to zkrátka a dobře vedlejší účinky setkání jistých osob.
Ano, určitě jste pochopili. Cassie Lathenie Michaelis (zkrácenina jména, které se mi nechce vypisovat) navštíví město, kde přebývají její blogové kamarádky, dá-li se to tak říci. Ale, jo, dá. Rozumím si s nima víc než s těma reálnýma... jedeme tam se školou a samozřejmě, že musím využít volný čas pro něco rozhodně zajímavějšího než zkoumání historie města. Setkání se s dalšími tak intelektuálně založenými (ehm, ehm), geniálními a dokonalými stvořeními (ehm, ehm na druhou).
Prostě to bude nepochybně pořádně šílené... a kvůli těmhle slečnám - Kláše, Rebecce a Moi se na ten zatracenej školní výlet fakt těším.
Tákže, kdyby jste náhodou byl někdo další z onoho inkriminovaného města jménem Brno - nadává se tomu tak, ne?! Tak si dávejte pozor, protože po ulicích se bude procházet ta nejlepší, nejchytřejší a nejdokonalejší (ehm, ehm na třetí) osoba... ba ne, Bohyně.
A jak poznáte stoprocentně, že jsem to já?!
Vzhled: Vypadající jako zombie (mrtvolně bledá kůže a černý kruhy pod očima), oblečená v černém i když je třicet stupňů (předpokládám, že na sobě budu mít hnědý kapsáče, steelky a mikinu Manowar případně černej koženej plášť). Prapodivné individuum tvářící se zmateně, zhuleně či jinak nepřítomně, popřípadě vykazující známky ztráty orientace. Neidentifikovatelné pohlaví. Zasviněný brejle (jsem líná je mejt). Poměrně dlouhý černo červený pačesy, ze kterých možná budou trčet "rohy" (culíky). Ošklivost, která vás nutí odvracet oči... ehm, vlastně krása, která vás tolik oslní, že se nedovedete dívat, jinak by jste pukli závistí.
Co asi bude provádět: Je běžné, že tato psychicky schizofrenní osoba v danou chvíli kdy se na ní dívate za
a) na někoho řve a tváří se u toho dost narušeně (zrovna plánuje jak dotyčnému "osladí" život nějakým jedem)
b) snaží se nenarazit do sloupu či jiné věci... případně postačí i lampa
c) tváří se dosti zmateně a dezorientovaně
d) zhuleně se směje
e) dělá brajgl
f) její výraz prozrazuje nehoráznou znuděnost
g) systematicky si z někoho dělá legraci nebo ho psychicky ruinuje
h) osamoceně kráčí ulicí a prozpěvuje si u toho písničky a okolní okna v důsledku toho praskají
i) snaží se najít skryté dovednosti chameleona a splynout se zdí
j) nedělá nic, snaží se být nenápadná a splynout s davem, což se moc nedaří
k) se škodolibou radostí něco kritizuje
l) předstírá, že je záporňačka v nějakém akčňáku a pobíhá po ulici střílící imaginární pistolkou na občany onoho města
m) mává klackem vykřikujíc "avada kedavra" a jiné kletby
n) teatrálně se houpe na lustru...
... zkrátka provádí věci, které se vymykají normálu nebo jsou naprosto normální. To jsem vám v té indetifikaci pomohla, že?!
Tákže, milí zlatí, užívejte života, zejtra končí. S dobrou vůlí se můžete pokusit někde zabarikádovat a zemřít s pocitem, že jste se pokusili utéct krutému osudu, jež jsme pro vás připravily. Závěti a parte nejsou třeba, už nebude nikdo kdo by si je mohl přečíst. Přeju upřímnou soustrast všem mrtvým, užijte si umírání... muhahaha *ďábelský smích*.
Hm, uvidíme se v sobotu.
S pozdravem
a přáním nějaké estetické smrti
Cassie Lathenie Michaelis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 VelííQ | Web | 24. března 2011 v 21:16 | Reagovat

:D :D :D No. Jsem ráda, že jsi si koncert užila... :D :) :D :D Jinak škoda, že to neuvidím. :D Tak nějak bydlím od Brna celkem daleko... :D Ale chtěla bych vidět jak zabijíš lidi klackem  a u toho křičíš Avada kedavra... :D :D :D

2 Moi Keiniku Sangová | Web | 25. března 2011 v 19:23 | Reagovat

Ještě teď mě bolí bránice... :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D Ale jinak jsem úplně v pohodě!

3 Kláša, Flaška... | E-mail | Web | 25. března 2011 v 19:41 | Reagovat

Hmm já jsem Bohyně? :-D Jinak bylo to dneska bezva :-D Hmm nevím, jestli sis to užila ty, ale já rozhodně :-D Mně celej den tak skvěle hrabalo, měla jsem super den a tohle byla ještě ta pomyslná "třešnička" na dortu :-D Doufám, že jsme tě moc nevyděsily, já jsem upozorňovala na to, že jsme vážně největší pošahanci v republice :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama