Roztomilá démonka útočí!

12. března 2011 v 13:23 | Cassie |  Výžblepty
Huhu, hu. Nevím co dodat více, kdyby měl někdo jistý skrytý zájem číst moje kecy, tak může nahlédnout do následujícího článku, kdo nemá zájem (čemuž by se můj mozeček skrytý pod křiklavě rudou záplavou vlasů - oni pochopí - vůbec nedivil) nechť klikne na takovou tu věc v pravém horním rohu, křížek se tomu myslím nadává.


Odvážný člověče (ať jsi kdo jsi) právě jsi vstoupil do článku, který píše psychicky nestálá a nevyrovnaná osoba se sklonem oháňet se ostrými slovy, která si protentokrát odpustím, muhaha. Ehm, moji výšku IQ prosím, ale vážně moc prosím, neřešte, protože není co řešit, hodnota mé inteligence jde totiž značně do mínusu. Což je také vedlejší informace, ale pro moji maličkost velice převelice podstatná. Huhu, páni, to psaní článku na blog mi jde lépe než psaní té povídky do soutěže - ale tak co chcete od někoho, kdo prostě psát neumí, neví jak zaujmout, ale prostě ho to baví? Ne, definovala jsem se špatně, já přece nejsem člověk, pff, taková urážka.

Huhů (proč začínám skoro každý odstavec ať píšu cokoli, právě něčím jako je huhu?!) - to jste se lekli, že? Honem se mazejte schovat do ledničky, tam vás ta děsivá potvůrka jménem Cassie určitě nenajde... nu, aspoň žijte v tomto bláhovém přesvědčení o bezpečí. Protože před mým Majestátem, milí zlatí, nejste nikdy, opakuji NIKDY v bezpečí. Jsem totiž nebezpečná a toxická stejně jako radioaktivní částice, jež běžně nosím po kapsách. Mají dokonce jména, Getrůda a Evžen jsou moji nejmilejší radioaktivní a zároveň příšerně titerní toxičtí drobečci.

Hehe (konečně "originální" začátek odstavce), že nevíte co Cassie má, že to nevíte?! Boty, huhu, boty. Ale ne jen tak ledajaké botičky, jsou to totiž botičky velice roztomilé, vyloženě rozkošné. Krásné desetidírkové steely, muhaha. Už mají i jména, pravá bota je Alois a levá Ciel. Měla jsem i tu variantu, že by to byl Grell a Sebby, ale to jsem prozatimně zavrhla. Možná, že vás chci psychicky zruinovat a zdevastovat, protože opět přidávám na konec článku jednu fotku, už jen znát tento fakt, není moc vhodné. Nerada způsobuji lidem traumata svým vzhledem.

A musím se vám s něčím svěřit... nehorázně se nudím a když se já nehorázně nudím, tak je to zlé. Opět se vracím k mým milovaným plánům na ovládnutí světa, jednou to určitě dokážu a lidstvo se předemnou bude plazit na kolenou, vím to. No a nebo taky půjdu hrát na hřiště s klukama fotbal, jen je tu malý háček. Nevedu tenisky, asi si nějaký budu muset pořídit, protože mám jenom tvrdý a těžký boty, který vážně zrovna nejsou vhodné pro běhání či kopání do míče. Huhm, a můj dlouhý plášť by taky nevypadal zrovna esteticky. No, v kapsáčích hrát nemůžu, páč jsou to moje jedinný kalhoty. Takže to vidím následovně, půjdu hrát v kapsáčích, přece nebudu řešit jestli jsou trošku od hlíny nebo ne... vezmu si svoji oblíbenou mikinu Manowar a boty... no steely a půjdu do brány. I když v útoku by to byla taky výhoda, páč by mi všichni uhejbali co kdybych je "náhodou" kopla do holeně, nu, tou ocelovou špičkou by to asi vážně bolelo.

Jé, už bych končila článek a to jsem ještě ani neprozradila nic k nadpisu, což bych měla, když poprvé po dlouhé době má nadpis co dělat s tímhle článkem. Tedy ještě nemá, až to nacvakám tak bude. Chápete mně, ne? Jo, taky to nechápu.

Balí mně jeden šílenec, osobně nesnáším slovo "balí", protože přece jen nejsem žádná krabice s dárkem, ale jinak to nedovedu vyjádřit. Leč je to možná kruté, city té osoby neopětuji, protože je to trošku blázen. Já se můžu jen smát jeho jistým chabým pokusům a češtině na úrovni dítěte v první třídě "Ale ti seš prece heská rostomilá sexi a nádherna!"... Kdyby něco tak ta osoba je o rok starší než já a chodila semnou tři roky do třídy na základce, taky dělal zkoušky na gympl, ale nedostal se. Mimochodem... on má na hlavě afro! Jakože fakt afro, á. Takový hermafrodit jako jsem já přitahuje výhradně takováhle podivná individua a nevysvětlitelné existence, případně sra*ky jako jsou hopeři a diskanti, fuj. I když jak se říká, na tom co partner poslouchá a oblíká nezáleží. Nežeru to co se říká, s takovýmahle lidma si prostě nemůžu sednout ani jako kámoška a to už jsem se o to pokoušela. Uhm, z takovýhle existenčních paradoxů mám osypky, brr.

Navíc nejsem žádnej psycholog, abych někomu citlivě vysvětlovala, že o něj prostě nemám zájem. Ne, že bych to nezkoušela, jenže když má někdo hromadu argumentů... No, když jsme se dostali k debatě o bozích (ignorujte fakt, že on "vyznává" panteon a nezná ani základní bohy)...
"A ty nekoho viznavaš?"
"Jo..."
"koho"
"Cassii Lestatii Michaelis"
"co to umi?"
"Umí to poslat blbečka do prdele... já s Tebou chodit nechci!"
Ehm... já jsem vážně trošku zlá, jenže když to někdo nechápe, co mám sakra dělat?

A to, že jsem démonka je snad známá věc, ne? A jestli nejsem, tak jednou budu, určitě. Budu s lidma uzavírat pakty, budu jim sloužit, splním jim přání a pak si vezmu jejich duši, jak prosté jednoduché a geniální, až mám z toho hlad. Huhu. Jdu si dát čokoládu, tak se tu mějte a
- nic. Slíbila jsem přece ty fotky, i když jsem si je mohla odpustit, myslím, že by to dost lidí uvítalo (pokud někdo rozklikne článek, čímž si nejsem zase tak jistá). Ale tak, opět musím varovat, pokud vám následující dvě fotky nějak psychicky ublíží, traumatizují vás nebo vám zkazí den - obraťe se na mého právníka.

Ano, ty boty jsem si koupila přesně proto, abych si je mohla dát na hlavu... Ne, fajn, je aspoň vidět, že nejsem normální a nikdy jsem nebyla.


Bubu, jsem to ale strašidlo.

Tak až teď se loučím...
Démoni s váma, Sebby semnou!
Cass

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 VelííQ | Web | 12. března 2011 v 15:00 | Reagovat

Ehm... :D No s tím klukem. Jestli takhle vážně píše, tak se ti vůbec nedivím, že jsi ho takhle setřela... :D :D Jinak ty boty. Já takovejhle styl nemám, takže bych si je jakože nekoupila, ale hlavně, že z nich máš radost ty... :) A ještě, David Boreanz, áno, ten je k sežrání! ♥ :D

2 toxickyodpad | Web | 12. března 2011 v 17:55 | Reagovat

Do hospody i do roboty, VŠUDE SE HODÍ ŤEŽKÝ BOTY!
Steel je proste neprekonateľná značka.

3 Cassidy Halliwell | E-mail | Web | 12. března 2011 v 18:32 | Reagovat

ty boty jsou hustý! s těma se musí dobře kopat, co? :-)
no, asi bych ho poslala na Mars a ukázala mu, že i ty jednobuněčné organismy tam jsou inteligentnější než on ;-)
Ave Ty!

4 Danny | Web | 12. března 2011 v 21:04 | Reagovat

Hááh,to jak jsi toho týpka odpálkovala bylo super :D On si fakt myslel,že se dostane na gympl,když neumí česky?
Joo,a proč ta bota není Grell?Vypadá,že má stejně ostré zoubky ;-)  :-D

5 Moi Keiniku Sangová | Web | 13. března 2011 v 12:50 | Reagovat

Já si svoje milovaný kanady pojmenovat nemůžu, protože vždycky zapomenu která je která :-D Hele, ale ten týpek mě zabil, fakt. Vymejšlí novej jazyk, nebo co?? Neumí česky a ještě má afro, no ten musí mít těžkej život.. ;-)

6 Lawiane | Web | 16. března 2011 v 0:13 | Reagovat

žůva, botičky! :-o :D Hej to je dobrý, pojmenovat každou zvlášť, to mě nenapadlo. Ty moje se jmenují Kemijoki, jako jedna řeka ve Finsku, ale jmenují se tak obě dva! :-o

7 werewolf's spirit | Web | 2. května 2011 v 23:50 | Reagovat

"koho"
"Cassii Lestatii Michaelis"
"co to umi?"
"Umí to poslat blbečka do prdele... já s Tebou chodit nechci!" --- =D =D =D nice...nj, Steelky...nemůžu se dočkat, až mi příjdou moje druhý (černý 15-tky  s maltézkým křížem)...btw: dcla i pěkný vlasy... ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama