Stav totálního vyčerpání aneb error je na dosah

21. března 2011 v 21:13 | Cassie |  Popelnice zbytků
UPOZORNĚNÍ; NA VÝSLEDNÉM DOJMU TOHOTO ČLÁNKU SE PODEPSAL NEDOSTATEK KOFEINU A SPÁNKU... (když ignorujeme fakt, že autorka je na hlavu i s dostatkem spánku... tohle je katastrofa!)
PS: Článek opět doprovázený fotkami mého majestátu a mé... babičky. Takže být váma dál nečtu a nekoukám (kvůli mně... ne kvůli bábulince milované - VIDÍTE, TO TEN SPÁNEK!)...

Né, Cassie dneska vůůůbec neměla problém s energií, v-ů-b-e-c. Hm. Vzhledem k faktu, že jsem včera ráno (no, bylo už po půlnoci, takže ráno) koukala na film s Johnny Deppem; Sweeney Todd. Musím říct, mazec a nářez, Burton prostě točí zajímavě, mám jeho styl ráda. Nu a navíc to obsazení! (Helena Bonham Carter, Alan Rickam a hromada dalších... docela zajímavé, že se sešlo tolik lidí z HP - hm, nevíte někdo jak se jmenuje ten co hrál biřiče alá Červíčka v HP? Na hledání jsem moc líná...)
Celkově se mi film dost líbil, jojo. Potřebovala jsem jít spát co nejdýl, abych mohla dneska co nejdřív usnout - hned vám vysvětlím proč, i když jsem to asi už vysvětlovala, nejsem si jistá.
Nejdřív chci podotknout, že je vážně dost pravděpodobný fakt, že budu mlít samé nesmysly (i když to dělám vždy, tak v čem je rozdíl?) nebo budu jednu větu opakovat třeba třikrát. Nejdřív chci podotknout, že je vážně dost pravděpodobný fakt, že budu mlít samé nesmysly (i když to dělám vždy, tak v čem je rozdíl?) nebo budu jednu větu opakovat třeba třikrát. Nejdřív chci podotknout, že je vážně dost pravděpodobný fakt, že budu mlít samé nesmysly (i když to dělám vždy, tak v čem je rozdíl?) nebo budu jednu větu opakovat třeba třikrát. Nejdřív chci podotknout, že je vážně dost pravděpodobný fakt, že budu mlít samé nesmysly (i když to dělám vždy, tak v čem je rozdíl?) nebo budu jednu větu opakovat třeba třikrát.
- Mhm, říkala jsem něco? Asi ne. Nu, zkrátka a dobře, Cassie si zítra chystá pryč, jenže to bude dost komplikovaný. Přijdu ze školy okolo čtvrté a doma se moc neohřeju, musím jet za babičkou na Deštnou, protože si tam musím nechat věci, jelikož tam budu spát. To mám hodinu cesty tam. Pak s bábi & spol (už jsem říkala, že moje babička je můj snad nejoblíbenější člen rodiny?) jedeme do Hradce, což jsou tak dvě hodiny tou rachotinou a to ještě při nejlepším. Pak jdu na koncert (Kabááááát) a tam si trošku užiju (to neznáte ten jeden starší text? "Tak jdem, proč ne?! Všechno to rozbijem... Tak jdem, proč ne?! Trochu si užijem!"). Kdybych jela domů, tak se do postele možná dohrabu okolo jedný nebo druhý ranní, jenže jedu znovu na Deštnou a tam budu spát. Což je největší sranda. Protože ve středu budu muset jít do školy (nesnáším středu! - matika, chemie, tělocvik, informatika, fyzika).
Takže ještě budu muset vstávat na bus a ke všemu budu muset přestupovat, uhm. Super, že? Což znamená, že v přepočtu naspím maximálně pět hodin, ale počítám tak se čtyřmi. Nu, vidím to ráno na silný kafe (už jsem říkala, jak nemám ráda kafe? bleh!) a celej den na zásobu cukru a coca-coly. Ale "maminečka" říká, že když se chci bavit, klidně, ale nesmím zanedbávat školu, navíc všichni dospělí co tam jdou prý ráno musí do práce, tak proč bych já nemohla do školy. Jo, jistě má recht. Jenže zrovna předměty u kterých by se mělo myslet? Užhm, fííííí. Pfff.
No, to je šumáááááááááááááááááák, stejně to naprosto nikoho nezajímá. Ne, že bych neměla náladu se vykecávat, ale už se mi zavírají oči a pokud nechci zítra na tom koncertě vypadat jako chcíplá žába, tak už bych měla jít spát (Cassie, ty se nikdy nepoučíš, ne? Beztak nedokážeš usnout před půlnocí...!).
Hm, ještě než to ukončím, na otázky jako "ty fakt deš na ten koncík s babičkou? není ti to trapnýýýý?" (ano, cituju jednu slečnu s iniciály S.L.) neodpovídám. Ano, jdu. Nestydím se za to. Moje bábi je největší pařmenka a je s ní nehorázná sranda, hm, očividně máme demenci v rodině a dokazují to následující fotky. Ano, opět jsem cpu fotky, takže by jste měli kliknout na takový to červený v rohu, křížek (nebo kolečko?) se tomu myslím nadává (zahrajem si piškvorky?!). Tedy, pokud toužíte po psychické újmě, tak vám ve shlédnutí nebráním, ale hlavně neříkejte, že jsem vás nevarovala.


Sme kočky! No, fajn... mám zkreslený představy... jen malinko... ale náhodou, tady to babí slušíí, ale fakt. Mimochodem, ta paruka je její. Ne moje, přitáhla jí domů, páč v ní někde měli nějaký v práci nějaký mecheche. To, že jsem ji já zabavila (paruku, koho asi jinýho, ne?), je vedlejší.


Jedna z repertoáru pro horory.


Jedna z nejhorších fotek vůbec. Nesnáším svůj úsměv. Vypadám jak piraňa případně jako něco co už leží chcíplý hodně dlouho. Ale dávám ji sem, protože je památeční, už se neplánuju nikdy zubit na žádnejch fotkách, br. Stejně jako se nikdy nefotím s brejlema, tak se nikdy nebudu usmívat.


Nejlepší fotka. Fakt, že jo. Můj xich nekomentovat, ale babí je prostě borka. Uděláme nějakou šílenost, no, ehm. Já se teda moc nepředvedla, tvářím se jako bych právě čichala nějakej zápach, ale tak cooo... se vsákne"!
No nic, už bych vážně měla jít... koukat na telku. Zejtra se sem s největší pravděpodobností dostanu jen při hodině IKT jinak ne, ale to je šumák... myslím, že ve středu zase budu dospávat. Ale stopro se tu objevím ve čtvrtek, protože potřebuju dokončit poslední plány na pátek.
Jo, předem vás upozorňuju, že tenhle pátek se koná konec světa a vypukne to v Brně (dotyčné spoluničitelky této planety moc dobře vědí, já se s vámi o článek na toto téma podělím jindy).
Démoni s vámi,
Sebby je stále jen můj!
Cass
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 The VelííQ | Web | 21. března 2011 v 22:15 | Reagovat

Náhodou, máš skvělej úsměv...  :) Jo to zní celkem divně... :D Ale to neřeš... :) Fotky jsou pěkný... :) Máš skvělou baičku. A užij si koncert! :) A ještě chci poděkovat za virtuální objetí...  :)

2 Moi Keiniku Sangová | Web | 22. března 2011 v 16:30 | Reagovat

Hm, kde začít - Červíček se v civilu jmenuje Timothy Spall, tvoje babička musí bejt naprosto brutální a v pátek ten konec světa fakt bude! Už jsem vymyslela výmluvu pro dramoš, takže přijdu...snad. :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  O_O

3 Danny | Web | 22. března 2011 v 17:48 | Reagovat

Tvůj xicht má náhodou pěkný rysy (né,sekyrku nech doma!)...víš,když tak koukám teďko na ty fotky,kde ji z blízka a ne tak profesionálně focená jko na těch fotkách ve sněhu,tak se sama sobě nedivím,že jsem se sekla v odhadování věku.Na tamtěch fotkách s růží,krví a sněhem vypadáš fakt na víc,než tady :D
Zdar na koncertu!
P.s.: není trapný jít s babičkou,vůbec.Vyřiď dotyčné za mě :D

4 Rebecca Ciel Lorian Michaelis | 23. března 2011 v 17:45 | Reagovat

Vypadáš dobře, náhodou, ta fialová paruka ti sekne!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama