Hody hody doprovody - piju všechno kromě vody!

15. dubna 2011 v 23:15 | Cassie |  Popelnice zbytků
Děcká, pozorte - tyto žvýkačky - Orbit - a dál už to neumím. To nevadí... se vsákne, ehm. Tož jsem zase dlouho nic nenapsala, že? Tak... vůbec se mi do toho nechce, ale nebudu tenhle sklad zanedbávat natolik a aspoň jeden kraťoulinký článeček přihodím. Tak jedem.

Ekonomická a finanční gramotnost, Evropská unie a Sportovní hry - toť věci, které mi budou znepříjemňovat pobyt v Ústavu ještě více než Výtvarka doposud. Hm, myslím, že není vhodné psát u tak příšerných předmětů velké písmeno, je to zneuctění opravdu hodnotných předmětů, jako jsou ty zkurvený jazyky... který já mít nebudu. Příšerně jsem totiž chtěla na Ruštinu, milí zlatí. Jenže jen jediná bytost z naší třídy to slovo vyslovila taktéž, tudíž ve dvou nám to asi neotevřou a navíc to je dvouletej volitelnej předmět. Sakra!
Hm, tohle jsem napsala asi tak v neděli. Dneska jsem se dozvěděla ještě jednu "lepší" zprávu. Ani ten zatracenej trojlístek se neotevře, páč se prej třída nemůže ještě takhle dělit - nejsou prachy. Tudíž zase ztvrdnu na tý kurevský vejtvarce, na kterou se furt má něco kupovat a já na to silně kašlu, jenže asi už nebudu - spolužáky očividně nebaví mi furt něco půjčovat (no, zní to líp než dávat, protože ty zatracený papejry ani obdobný nesmysly zásadně nevracím). A když už jednou něco za stopadesát let mám, tak to beztak zapomenu doma... no, skvělý.
Jo, předem upozorňuji, že tenhle článek je psaný při informatice, tudíž nevím jak bude dlouhej a samozřejmě bude úplně o ničem. Píšu jen proto abych něco napsala. Strašně mě totiž štve, že na tomhle mým zatraceným blogísQu (ehm, ehm) už se velice převelice dlouho neobjevil žádný příšerně inteligentní a duchaplný dechberoucí a ohromující článek. A jak se koukám na to, co jsem zatím napsala, tak se tu ještě nějakou dobu neobjeví.
Na všech mých blozích momentáně probíhá jakýsi menší error, tudíž nic nepřidávám. Tedy až na x-i, kde jsem přidala hodně pochybný článek na téma týdne, který s ním vůbec nesouvisí. Na h-a-h se nic neobjevilo hooodně dlouho a asi už dlouho neobjeví, řekla bych, že onen blog už dlouho existovati nebude. Nejspíš. Na l-l taky nic nového. Tam ale probíhá kompletní revoluce... ehm, jak se tomu nadává? Jo, rekonstrukce.
Děsně mě bolí hlava a už se těším domů, ještě musím od někoho opsat úkol na fyziku, éhehm. bereme teďkonc word, tudíž je to vcelku v cajku
Hm, tak to předtím jsem napsala v úterý. Nebo ve středu. Už to tu mám rozepsaný značně dlouho a dneska bych ten článek docela ráda dokončila, ale nevím nevím. Třeba to dám, když už jsem teda celej den doma. Mohla bych. Držte mi palce.
Tak, předchozí odstavec jsem napsala asi okolo druhý odpoledne. To, že je půl devátý svědčí o tom, že už ani nejsem schopná napsat článek vcelku na jeden zátah, toť ubohost a můj úpadek kreativity - dopad jara. Na jaře jde totiž moje tvořivost do mínusu, proto nemám jaro ráda. Sice to nikoho nezajímá, ale to je naprosto vedlejší.
Jak mě tak napadá, já vlastně nemám ani o čem psát, ehe. To je tedy vážně skvělý, ale musím se pochválit už jen za to, že jsme se dokopala napsat aspoň něco.
Hm, už není půl devátý, ale čtvrt na jedenáct. To se mi to protahuje, nehezké toto. Opět jsem se vrátila k RPGčku. Ujetý.
Já píšu, jen proto abych něco napsala, chápete? Prostě jen abych nemohla říct, že jsem tak příšerně dlouho nezveřejnila žádný článek.
Takže teď už se nebudu zmiňovat o tom, že je po jedenácté, ale zkusím napsat něco normálního. Jsem nemocná, asi jsem to chytla od Lizzy. To není dobré, vůbec ne. Navíc vedu problémy s našimi romskými spoluobčany tohoto krásného městečka, tak je to výhoda, když jsem doma a nemocná, tak mě nemůžou zbít.
Měla jsem tolik věcí, který jsem chtěla napsat, ale nic si nemůžu vybavit... nechci si to vybavit. Slavnostně přísahám, že do pondělí se zde objeví nějaký normální článek... Snad.
Jo, nadpis mi připoměl o čem jsem chtěla mlet, ale to je jedno.
Až zejtra. Nebo pozejtří.
Sebby, já jsem tak líná, ztrestej mě! *nevinnost-sama*
Cass
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 VelííQ | Web | 16. dubna 2011 v 13:48 | Reagovat

Tak se brzo uzdrav... Teda, snad tě nezmlátěj, dyštak si zavolej Sebbyho, určitě ti pomůže. Doufej... :D

2 Danny | Web | 16. dubna 2011 v 21:35 | Reagovat

Já náhodou taky nesnáším jaro...takový debilní období po zimě,kdy je furt chladno,začínají se rojit přebytečná zvířata-hmyz-...Jo,dess je pěkný,ale nedá se přes něj číst :D
Proč tě mlátí tvoji spoluobčané?

3 Moi Keiniku Sangová | Web | 18. dubna 2011 v 19:13 | Reagovat

Já jaro miluju, ale ta jarní únava mě pěkně sere...mimochodem, tvýmu dessu se stalo něco ošklivýho...nezkoušelas ho měnit? Protože on celej blog.cz nějak pokulhává...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama