Úchylové, úchylky a úchylčata

3. prosince 2011 v 14:24 | Cassie |  Popelnice zbytků
Včera jsem zjistila, že moje okolí skrývá opravdu černé ovce, lidi, do kterých bych to nikdy neřekla, ale jsou zkažení a zkažení a zkažení (hehe, já mám co říkat). Ne, ale fakt, včera jsem šla s jedním klukem (jsme vzdáleně příbuzní, teď chodí k nám do města na nástavbu střední, je mu dvacet a jinak žije na druhý straně republiky, takže k nám občas chodí na jídlo a tak... matka a babička si ho u nás opečovávají, aby nás příbuzenstvo neukamenovalo, hah) do města. No, říkejme mu třeba... P. Éhmmm, zbytek článku radši šoupnu pod perex. By the way - sedím na hodině informatiky, píšu tady pochybnej článek a plánuju zmínit... Popojedem.

Upozorňujeme, že některé pasáže nejsou vhodné pro děti a děti. Mladistvým povoleno. Takže děcka, vykřížkovat, zapnout nový okno a jděte na Alíka. Ha.

Cassííí? Áno?! Co je?! Kurvíš mi jméno, tak se vyžvejkni... Víš, že jsi sama dítě. Hele...? Proč jsi tak ticho?..... ÁÁÁÁÁÁÁÁUUUUUUUUUU!!!

No, zpátky k P. Strašně pohodovej kluk, inteligentní, premiant třídy, je mu dvacet, co jsem kdy o něm slyšela či tak, tak nepije, nekouří, nehulí... vzor nevinnosti pro mě. Hahá! Noo. Prakticky je z toho pravda jen to, o tom kouření, takže tak. Zašli jsme na pizzu ("Neser mě blaženo, nebo zařídím, aby sis připadal jako Hollywoodská hvězda!" "Joo? A jak to uděláš no?" "Mrdnu ti tu pizzu do xichtu!"), on to zacáloval, takže pohoda. Měla jsem od matky nakázáno udat slepený kilo, takže jsem přemejšlela, zač ho utratím, muhehe. No, to je jedno. Kecali jsme a bylo vcelku chladno, tak jsme se rozhodli zajít do hospy na pivko (já? prosím? to píšu o někom jiném, fakt!), zapadli jsme do Žampasu ("jak, že se to jmenuje Cass, Žumpa?" "Žampion debile!") objednali jsme si jedenáctku Primátor (asi neznáte, takovej místní pivařskej výkřik... no ujde to... Svijany jsou lepší *slint, slint*), a dali jsme se do smrtelně vážné debaty, jeh.

Bezvadně jsem se pobavila na trapasech, zážitcích z akcí a tak, P asi fakt není žádný nevinný chlapeček (noo, jasný, chápu, je mu dvacet, je to něco jinýho, ale i tak)... kluk na kterýho prostě z placu typnu, že ve svých dvaceti je panic mi vyprávěl jak o to přišel už ve čtrnácti, možná prý už ve třinácti, přesně neví. Ty vole já z něj umírala, ehh, fakt nechcete vědět, co všechno už vyzkoušel. No, lidi asi rádi experimentují. Heh, ale prej by chtěl ještě zkusit trojku (ruskou, dvě slečny ;)). Ty voleeeeee. Já jsem fakt trošku prase, když vím, že tady mám i návštěvníky pod patnáct. Jdu připsat upozornění. Provedeno. Naja.

Takže jsme vedli prostě zajímavé debaty, při čemž jsem se i dozvěděla, že plně podporuje bisexualitu, takže pohoda, ale mrtě čuměl. Jsme se bavili o bývalých a já prej jenom "jo, to moje bývalá slečna byla naprosto úžasná...." a on jenom "počkej, počkej, počkej...? he? ??? slečna?". Takže pohoda. Však nejlepší debata. Prostě nad pivkem o sexu, škole, filmech... Klasika. Takže normálka.

Opět cáloval i to pivko (fakt bylo jen jedno!) a šli jsme ještě do města udat tu stovku. Vietnamci... hah. Zbylo mi pade, to jsem si nechala. Pohodička. S P. jsme zamířili k nám domů na jídlo, šli jsme tou nejdelší cestou a praktickou celou dobu jsme umírali smíchy, padaly luxusní hlášky. Prostě jsme měli náladu a ani to nebylo z toho piva, spíš prostě z toho, že jsme si v pohodě pokecali a tak. Doma vcelku cajk, matka nechápala čemu se pořád gebíme, takže si asi myslela, že jsme si dali někde brčko. Ne, dělám si srandu, klidně bychom si sice dali, ale matička si myslí, že P. je chodící svatost a příklad dobrých mravů. Hmm, asi s ním budu chodit ven častěji.

-

Hmm, článek jsem si rozepsala na infině, napsala jsem toho docela dost, doma tolik nenapíšu zvláštní. No, doma nejsem schopná napsat skoro nic, takže tak. To je docela blbé, co?

Takže tak.

Doma průser jak cyp, ode dneška mám internet do sedmi (dle vocta jsem kvůli internetu moc rozjívená a drzá, kretén, grr!), ven můžu chodit do pěti a Silvestr budu muset strávit doma, kamkoli můžu jet až po Novým roce a jen možná... To je tyranie. Fakt. Grrau. No, jo, však víte... Všude dobře, doma rodiče.
A pro příště si budu pamatovat, že není dobrý řvát na fotra, jak mě strašně moc sere a u toho rozkřápnout vzteky hrníček... ale aspoň jsem neječela, jak ho nenávidím. Naja. Kurva, teď mi matka čučela přes rameno a četla si, co tu píšu, doufám, že toho moc nestihla přečíst. Takže skvělý...

Hej, jako... né.

Grrr. Poruším svůj pokus (zkouším opravdu dodržet "nemluvím sprostě, nehulím, nekouřím, nepiju, sexuálně nežiju, he...) a zapálím si retko, nebo já prostě nevím. Mám nervy jak sviň. Né. Achjo.

"They kill Kenny!" "You bastards!"

Hej, tenhle článek stojí za starou bačkoru. Ani ne. Bačkora je proti tomu mění. Snad příště napíšu něco normálního.

Loučí se s váma
Cass? jo, asi jo...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Moi Keiniku Sangová | Web | 3. prosince 2011 v 16:01 | Reagovat

Tady je zase někdo pod vobraz, co?:D

2 Danny | Web | 3. prosince 2011 v 21:14 | Reagovat

:) No,mě je možná 15,ale že by moje naivní dušička stačila na některé ty tvoje články,to teda ne XD.Asi to půjdu vyřešit jointem XD (neee,to by mě zabilo,když mě ožere i čokoláda,tak s drogama fakt nevím nevím :))

3 VelííQ | Web | 4. prosince 2011 v 11:05 | Reagovat

No, myslím, že se kvůli tvým návštěvníkům nemusíš omezovat, ale já si musím připomenout, že to nemám číst před mamkou... :D Prej "S kým si to píšeš? Kurvíš mi jméno?" :D :D :D hmmm :D dobrý :D

4 Honza | Web | 7. prosince 2011 v 14:03 | Reagovat

Ten internet do sedmi nezávidím, já to mám bohužel podobně :D Že nás ti rodičové aspoň někdy nemůžou nechat na pokoji,to nechápu :/

5 vestec | Web | 13. ledna 2012 v 5:55 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama