Chtěla jsem umřít, ale asi mi to není souzený

19. února 2012 v 23:06 | Cassie |  Popelnice zbytků
Tak to je řádně v piči.


Chytla mě kurva deprese. Jo.

Oficiálně jsem cvok. Mám zápěstí rozřezaný na maděru. Je to fakt krásný, moooc sexýýý. Kurva, já jsem taková kráva.

Byla jsem fakt v háji a rozhodla jsem se, že to skončím. Napsala jsem super dopis na rozloučenou. Šla jsem do kuchyně, vzala jsem nůž a pár cigár od matky. Zapla jsem vodu ve vaně a začala napouštět. Sedla jsem si tam, dopis jsem dala na pračku, začala jsem pálit cíga a pročítat smsky od lidí, co mi na nich záleží. Pak mi došlo, že na to nemám. Šla jsem do kuchyně do ledničky pro fernety. Pak jsem se prostě naložila do vany v oblečení, v jedný ruce flašku ferneta v druhý cígo. Vypila jsem tu flašku během deseti minut... a ještě čtvrtku tý druhý. Dovedete si představit jak jsem vypadala. A pak jsem se podřezala. Ale nějak mi nešlo umřít. Asi to teklo málo. Tak jsem si nějakým ručníkem obvázala ruku, hodila jsem mokrý hadry na balkon, začala jsem vytírat krev. Bylo to docela komický. Pak jsem vyhazovala flašku z ferneta okna a druhou rozpitou jsem šoupla do skříně. S vajglama taky do koše.

Paráda, fakt nenápadný.

Joo, já se ještě nezmínila na to, že mi přišli na hulení? Dělali kvůli tomu docela brajgl a to už jsem přišla kolikrát vypálená. Hehe. Ale ne, myslím, že už jim to je nějakou dobu jasný. Nevěřej mi. Půjdu na kompletní drogový testy. Je super vědět, že si rodiče myslí, že jsem fetka.
Sranda a prej mě pokaždý, když přijede fotr čeká test na THC... :X

Tudíž budu muset vykoumat, jak ten test obejít.

Kurva, jsem na tom špatně. Naja.

Nevadí, nevadí.

Prostě to nehrotit. Nic.

To mi připomíná, že nemám sklo! Fotr mi ho našel a zabavil. Prej, že hulil a nepozná totálně zashitovaný felo na ganju... prej, že je to na šňupání. Kdyby to poznal aspoň po čichu. Ale né... No prostě jsem z něj mrtě chcípala :D to musel bejt fakt hulič jak cyp (naja, vim i o tom, že bral tvrdý drogy a že byl i ve vězení a tak dále).

Najs. Srát na všechno. Jsem fakt mrtě ignorant. Dneska jsem se málem zabila, měla jsem průser a mám oznámenýho zaracha až do patnáctejch narozek (pchá, před chvílí jsem si byla koupit ganju od jednoho týpka... kašlu na to). Ale mě je to jedno... a tak to má bejt, hah.

Hej, můj milovaný to mrtě rozsekal :D

"Vyhulili jsme 2 lITRY COLY S RUMEM A PAK ASI PUL GRJWU NĎJAKŽHO BILIGO RUSA" :DDD

:D Sorry, ale sem ty smajlíky napsat musím. Protože to prostě mrtě naložil. Ještě víc bych chcípla, kdyby napsal, že toho Bílýho Rusa vypili... :D ne, ať žijou lyžáky. Docela ráda bych tam byla s nima, by mohla bejt sranda. No nic.

Tenhle nesmyslnej článek už ukončím.

Mějte se.

Cass

Edit 0:53 - Chápete někdo moji genialitu a skvělé ukecávačské schopnosti? Během dvou hodin jsem matčin názor "nikdy nechci mít s huliči nic společného, je to odporný, jestli s tím ještě někdy přijdeš, tak ti slibuju, že ti udělám ze života peklo" změním na "no, ok, tak si teda občas zahul, když nebudou problémy". Jsem naprosto nejlepšejší. Už jen nějak zmanipulovat fotra. Mňach. Miluju se.
Ale matčin názor "jsi totální magor..." se mi zatím vyvrátit nepovedlo. Asi na tom budu ještě muset zapracovat.

Ale ne, pobavila jsem se. Matka to mrtě zabíjela :D "no jasný, ale aby to nebylo jenom... kurva, ono už nesněší jednou za měsíc... ono sněží každej den" :D jsem jí totiž vyprávěla svoji schízu, jak nám sněžilo v obejváku :D Hehe.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 The VeliiQ | Web | 20. února 2012 v 14:32 | Reagovat

Má cenu se  k tomu nějak vyjadřovat?

2 Moi Keiniku Sangová | Web | 20. února 2012 v 15:13 | Reagovat

Hele nerada to říkám, ale teď už fakt potřebuješ pomoc...hlavně se znova neřež, radši se zhul nebo ožer, ale neřež se, protože máš před sebou spoustu let na vyhrabání se z těch sraček...máš na to, přece. My tě máme rádi, čert vem to, že jsme se viděli jednou dvakrát...

3 Danny | Web | 20. února 2012 v 18:34 | Reagovat

[2]: Totálně souhlasím.
Cass,vždyť ty se děsně ruinuješ! Nebudu ti tady vykecávat o tom,že by ses měla učit a tak,to je fakt píčovina,ale to co děláš je trochu moc,ne? Jako,stojí ti to hulení za ty debilní THC testy? Jsi na tom závislá? Pokud ne,tak se na to prostě vykašli! A když se podřežeš,kdo tu panebože bude pro tvojí sestřičku? Neříkej,že ti tvoje metalistická sestřička nebude chybět...

4 Rebecca Ciel Lorian Michaelis | 20. února 2012 v 18:41 | Reagovat

Cass, kdysi dávno, když jsme ještě byly v kontaktu, jsi mi pomohla moji depku zvládnout a tak ráda bych to udělala i pro tebe, jenže to by byla leda práce na houby. Jistě, možná odmítáš žít školou jako já (zcela určitě), ale souhlasím se všemi, co komentovali. Viděly jsme se jednou a udělala jsi na mě dojem skvělé holky a velké osobnosti, která se nenechá ovlivnit okolím. Moc ráda bych, aby tu byla zase ta stará dobrá Cass, šnečí vajíčka a Alois a Ciel. Dlouho jsem nepsala, ale pořád mi na tobě ještě dost záleží a beru tě jako dobrou kamarádku. A hulení ničemu nepomůže. Stejně jako tento koment.

5 Já...... | 21. února 2012 v 19:48 | Reagovat

Tak tohle může udělat jen totální magor.....hele sice tě neznám ale na tohle je dost času vždycky......a pokud nechceč skončit u mopu a jarový vody tak by ses měla učit(REAKCE NA DANNYho komentář) :-?

6 Kláša, Flaška... | 21. února 2012 v 20:11 | Reagovat

Cassino! (je dost blbý oslovovat tě tvým nepravým jménem, ale.co...) Je mi jasná jedna věc a to to, že se z toho sama nevyhrabeš, zvlášť ne s těma lidma kolem senbe... Hodlám k tobě udělat expanzi, pokud samozřejmě budeš chtít a to pokud možno co nejdřív... Brzo ti ještě napíšu, z toho mobilu se komenty píšou dost blbě... Takže čekej moke zprávy na icq nebo na fb.. Možná, i když tam nebudeš... Ja nechci, abys dopadla.tak, jak kam směřuješ... Mám tě moc ráda, jsi skvělá a nenechám tenhle svět, aby zničil jen tak dalšího koho mám ráda bez boje, to prostě ne...

7 VelííQ | Web | 21. února 2012 v 21:14 | Reagovat

Vrr.. I když to bude k ničemu prostě to musím napsat. Musím ti něco říct. Strašně mě to štve... Jak se tohle stalo? Víš jak jsem psala článek o kouření? "Ano, byla to moje frajeřina, ale vůbec mi to nechutnalo, takže nekouřím a ani to neplánuju." Prý to nemám brát tak vážně atd, ale u těch cigaret to začalo, Cassie. Cigarety a chlast. Chápeš, proč mě to tak sere? Ničí to všechy lidi okolo, ničí to tebe. Než jsi začala, možná jsi měla deprese, možná jsi nebyla spokojená se svým životem, ale pomohla sis tím? Ne, jen se chceš zabít, pokusila ses o to, a všichni okolo jsou na tebe naštvaní. Sakra, stálo ti to za to? Měla ses hůř, než jsi to začala brát?

Štve mě, že tak úžasní, vtipní a talentovaní lidi, jako ty to všechno zahoděj.

8 Foxx | Web | 22. února 2012 v 20:36 | Reagovat

[2]: Cassie,ty jsi už překročila všechny meze...vážně!Ty si děláš zbytečně peklo!
Ano,já VÍM,jsem trapná a ty jsi krutá,protože je mi dvanáct a v životě jsem ty srajdy v puse neměla...
Já nechci,aby se z tebe stala /holka,kterou trošák znám/,co má krk odřený od provazu,jak se snažila oběsit,krvavý tetování na levé noze,kupuje si vodku za třicku u číňanů a na facebooku si píše s sebevrahy a diskutuje s nima o nejlepších způsobech sebemučení!Vážně,já se taky někdy kousnu do ruky,když je mi blbě,nebo sebou záměrně o něco praštím,ale prosím,PROSÍM,neřež se!!!
Vím,že se ani moc neznáme..ale../confused/

9 christen-visek | 24. února 2012 v 11:32 | Reagovat

Holka ty patříš na psychiatrii ,)

10 Danny | 24. února 2012 v 14:51 | Reagovat

[5]: Jenže tím bylo myšleno to,že učení Cass radit nebudu,pže to stejně neudělá,chápeš?

11 prázndota | 24. února 2012 v 21:54 | Reagovat

Mor je zlá epidemie,která zabije i ty nejsilnější z nás.. Emo je určitě jeho nejhorší odrůda, a zdá se, že právě ta napadla naší milou Cassie.. Ale dnes je moderní doba, a už dávno se to dá léčit! A to třeba tak, že ti někdo pořádně rozbije hubu!

12 Foxx | Web | 25. února 2012 v 10:20 | Reagovat

[11]: Seš normální??O_o

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama